Προς το περιεχόμενο

ενα τζαμαρισμα εισ μνημη του gary moore στισ 6μιση το πρωι :)


djangos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τζαμαρισμα το βαζω βιντεοσκοπιμενο,ειναι HD και ηταν τεραστιο,

επισης αν υπαρχει καποιο προβλημα νομικο για το backing track ,παρακαλω να μου το πειτε εγκαιρως ! Ειναι προχειρο, ετσι απλα ενα τζαμαρισμα - πανω στη μουσικη του κομματιου still got the blues-Gary Moore- για αυτο υπαρχουν και λαθακια.

 

Υ.Γ: σορρυ που το κομματι βγηκε λιγο πιο μεταλ,απλα επιασα την κιθαρα μετα απο καλοκαιρι που την ειχα πεθυμισει  :) , Σας ευχαριστω για τον χρονο σας,καλο ειναι να περνουμε γνωμες απο μουσικους για αυτο και το ανεβαζω.

 

guest star :sofia ( σκυλι )

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα......

λοιπον ....εαν στις 6.30 το πρωι εχεις να πεις τοσα πολλα ....φανταζομαι τι θα γινεται στις 12 το μεσημερι..... ;D

Εγω το πρωι οταν σηκωνομαι δεν μπορω να ανοιξω τα ματια μου.....Παντως δεν θα ηθελα να ειμαι συνοδηγος σου σε φορτηγο παραδοσης γαλακτοκομικων γνωστης εταιριας...γιατι πρωι πρωι θα ηθελα να την πεσω και εσυ θα ειχες ορεξη ...πολυ ορεξη....! :P

 

Για το κομματι τωρα εχεις καποια καλα περασματα ...αλλα και καποια που βγαινεις εκτος...αλλα γενικα μου φαινεται λιγο φλυαρο χωρις να υπαρχει τοσο λογος.....

 

 

p.s μην παιρνεις τοις μετρητοις οσα εργαψα,ειναι πρωι ακομα και δεν νιωθω ακομα..... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το κομματι τωρα εχεις καποια καλα περασματα ...αλλα και καποια που βγαινεις εκτος...αλλα γενικα μου φαινεται λιγο φλυαρο χωρις να υπαρχει τοσο λογος....

 

 

 

+10000000 σε αυτα που λεει ο Αντουαν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το  καλυτρερο σημειο για μενα ειναι το 4.40 που κανεις και μια παυση  ;Dσε ενα κομματι 6αλεπτο.πολλες νοτες ρε φιλε ....το πλακωσες διχως λογο.καλη τεχνικη γνωριζεις τη ταστιερα καλα,αλλα δωσε οσα θελει το κομματι.λιγη μουσικοτιτα !!!!

 

φιλικα παντα....keep playen!

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτο ακριβως εννοουσα οταν ελεγα

''σορρυ που το κομματι βγηκε λιγο πιο μεταλ,απλα επιασα την κιθαρα μετα απο καλοκαιρι που την ειχα πεθυμισει  '',ηθελα να δω αν εχω ξεχασει την τεχνικη μου περισσοτερο μετα απο 1μιση μηνα . Αν επαιζα μονο ετσι μηχανακι, δεν θα παιζα gary moore :) .

 

οριστε blues αλλα απο ηχο . . .

;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bluesαδικο μου αρεσε ωραιος(αν και παλι θα ηθελα πιο λιγες νοτες εγω προσωπικα παντα..)

 

ερωτηση,το reverb απο που ειναι;ποιο ακριβως ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου