Προς το περιεχόμενο

Bilt Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενδιαφερουσες φαινονται

 

http://www.biltguitars.com/

 

(δειτε το βιντεο:" see it in action")

 

http://www.premierguitar.com/Magazine/Issue/2009/Dec/BilT_Guitars_Relevator_Electric_Guitar_Review.aspx

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

sort-of-want.jpg?m=1272645181

 

 

Εγω παντως αμφιταλαντευομαι λιγο - φαινονται εξυπνες, αλλα και λιγο υπερβολικες. Θα μπορουσε καποιος να τις χαρακτηρισει ευκολα και fugly... Μου μοιαζουν για κατι που θα φανταζοταν ο Nels Cline on drugs.

 

 

Υ.Γ. Και φυσικα ο NC στο gallery...μπορω να φανταστω πολλα ωραια, ακρως ενδιαφεροντα πραγματα που θα μπορουσε να κανει ΑΥΤΟΣ με αυτη την κιθαρα - για εμενα δε ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομορφες!

βασικα επιτελους και ενα ομορφο headstock σε fender style.

 

αλλα ρε παιδι μου θελεις πτυχιο πυρηνικη φυσικης για ολα αυτα τα διακοπτακια.....

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μάλλον πρέπει να έχω βλάβη, γιατί δεν αντιλαμβάνομαι τι είναι τόσο ενδιαφέρον σε μια κιθάρα με Jazzmasterοjaguarοειδές σχήμα και κατά τα άλλα... μηδέν. Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος?  ::)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πρέπει να έχω βλάβη, γιατί δεν αντιλαμβάνομαι τι είναι τόσο ενδιαφέρον σε μια κιθάρα με Jazzmasterοjaguarοειδές σχήμα και κατά τα άλλα... μηδέν. Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος?  ::)

Ακριβώς αυτό σκεφτόμουν κι εγώ!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πρέπει να έχω βλάβη, γιατί δεν αντιλαμβάνομαι τι είναι τόσο ενδιαφέρον σε μια κιθάρα με Jazzmasterοjaguarοειδές σχήμα και κατά τα άλλα... μηδέν. Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος?  ::)

 

 

 

Έχει πάνω της delay και fuzz. Παίρνεις και έναν ενισχυτή με reverb  και vibrato και κοροϊδεύεις τους κιθαρίστες με τα βαλιτσάκια ;D ;D.

Σε εμένα άρεσε η προσθήκη του jaguar μαγνήτη και ολίγον το starcaster headstock. Κατά τα άλλα δεν θα την πλησίαζα , είμαι της σχολής του keep it simple, αισθητικά και πρακτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα, πλακα μας κανεις τωρα...παραδεξου το...

 

οχι  :)

 

@The Genius Loci  @fusiongtr

γιατι ετσι μας αρεσει!  :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου