Προς το περιεχόμενο

Επιλογή πεταλιέρας


The Hunter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάνω στο ερώτημα...

Ο κιθαρίστας μας παίζει από pop μέχρι metal με την Boss GT10b καρφί στην κονσόλα... Οπότε πρώτα ξεψάχνισε την πεταλιέρα σου και μετά κοιτάς για άλλη...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O δικός μας παίζει με GT3.....

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν νομιζω οτι οι προσωπικες αντιπαραθεσεις προσφερουν κατι στο φιλο μας και στο θεμα που ανοιξε...θα φτασει 10 σελιδες το θεμα και ακρη δεν θα εχει βγαλει...ηρεμια παιδες ;D

 

Ο φίλος μας ο O.P. δεν έχει πρόβλημα. Έχει βάλει ήδη την πεταλιέρα του στις αγγελίες και πάει γι' άλλα. ;D ;D  Σιγά μην περίμενε από εμάς... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος μας ο O.P. δεν έχει πρόβλημα. Έχει βάλει ήδη την πεταλιέρα του στις αγγελίες και πάει γι' άλλα. ;D ;D  Σιγά μην περίμενε από εμάς... ;D ;D

 

Μωρε για πουλημα την εβαλε :-\....τι θα αγορασει τελικα βρηκε ακρη? ::)....η την εκανε με ελαφρια για να γλυτωσει απο εμας τους ''ειδικους''....πολυ τον διαφωτισαμε ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ο φίλος που ξεκίνησε το θέμα είχε ήδη αποφασίσει και ήταν με το χέρι στην τσέπη και φυσικά το θέμα εξελίσσεται ανάλογα.

 

3. Το πρώτο ποστ σε ένα θέμα' date=' καθορίζει την ποιότητα του. Φροντίσετε να είναι σωστά δομημένο, ολοκληρωμένο και τεκμηριωμένο. Αποφεύγετε θέματα στα οποία το αποτέλεσμα της συζήτησης έχει ήδη καθοριστεί και ο διάλογος αναπόφευκτα οδηγεί σε αντιπαράθεση.[/quote']

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος που ξεκίνησε το θέμα είχε ήδη αποφασίσει και ήταν με το χέρι στην τσέπη και φυσικά το θέμα εξελίσσεται ανάλογα.

 

 

Μα εγω δεν ξεκινησα κουβεντα για το αν η BOSS GT-10 ειναι καλη η οχι.Απλα ειπα 'δεν  μου κανει για αυτο που θελω'. ::)

 

Οπως ειπα και παραπανω ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ εφεδιερα αλλα το TH2 ρε μαμωτο εχει καλυτερες παραμορφωσεις!

:P

 

Παντως απο οτι εχουν πει μεχρι τωρα τα παιδια στην αρχικη μ σκεψη παλι καταληγω,POD HD500.

 

My way...or the Highway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε μη ρωτας αλλα ;D ;D ;D....τρεχα να την παρεις γιατι αν αρχισουμε παλι να λεμε γνωμες καηκες ;D ;D ;D

\

 

 

Σωστος αλλα πρωτα πρεπει να φευγει η Boss !  ;D

My way...or the Highway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ντε :P...ειναι και αυτο...ετσι κανω και εγω....αααααααν πουληθει τιποτα ετσι ωστε να τσονταρω για να παρω κατι αλλο...αστα :P...αρρωστια η κατασταση ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια πεταλιερα δεν εχει πλαστικουρες sims σαυτα τα λεφτα...το να βαριεται καποιος να το ψαξει...ειναι ανεκτίμητο! ;D

 

καλα και ο φιλος hunter..ουτε ενα παραδειγμα δεν εδωσε...π.χ θελω ηχο LAMB OF GOD..

 

ΟΛΕΣ οι πεταλιερες σε αυτα τα λεφτα εχουνε πλαστικα sims.Γι αυτο και οι περισσοτεροι μετα απο ποοοολυυυυυυ  ψαξιμο καταληγουμε σε 1-2 απο τα 50 και με αυτα δουλευουμε.

 

Στο kατω κατω αμα ΔΕΝ εχανε πλαστικα sims τι θα κανανε οι κατασκευαστες τον κανονικων  :P  ???

 

Οσο για τον ηχο,εχω αναφερει οτι θελω 'decent' παραμορφωση,με σημειο αναφορας τον Randall RG75 PLUS που εχω σπιτι μου.  ;)

 

My way...or the Highway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου