Προς το περιεχόμενο

Simple thoughts


athange

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οι σκέψεις απλές και το εσωτερικό αυτό ταξίδι ονειρικό. Κατ' ευθείαν στην καρδιά. :)

Μπράβο!

Δυστυχώς για μπάσο και κρουστά δεν μπορώ να βοηθήσω. :(

Ωρέ νοϊζομπασίστες are you out there somewhere?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Πολύ καλό το κομμάτι!!! Έκανα μια προσπάθεια με το Αταστο μου ( mayones be-5 fretless)

πιστεύω πως σε ένα τέτοιο μελαγχολικό κομμάτι ταιριάζει απόλυτα  ... Ελπίζω να σας αρέσει η παρέμβαση... :D

Test_1-06__Bass_Mp3.mp3

Cpt.Corvus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι υπέροχο το γεγονός ότι ο athange έγραψε το πρώτο του post με αυτό το πολύ όμορφο κομμάτι, αλλά και ο Yuri (πολύ ωραίος φίλε, μπράβο, η προσέγγισή σου ταιριάζει τέλεια στο mood) με το πρώτο του post συμμετέχει.

Η συνεργασία των δύο νεοεισελθόντων είναι πολύ παραγωγική.

Καλώς ήρθατε και οι δύο και μπράβο σας.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο και στους δύο σας και καλώς ήρθατε.

 

Μάλλον πρέπει να βρεθείτε από κοντά για να ετοιμάσετε την μπάντα σας, γιατί δείξατε ότι «κολλάτε» με το καλημέρα  ;D.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ  για τα όμορφα λογία, εγώ απλά "πάτησα" πάνω στην μελωδία του athange προσθέτοντας μερικά γεμίσματα  (προσπαθώντας να μην το παραφορτώσω και γίνει κουραστικό)

Περιμένω να ακούσω την γνώμη του athange που είναι ο δημιουργός αυτού του κομματιού... μπορεί να το είχε φανταστεί διαφορετικά όταν το έγραφε και να μην του αρέσει η παρέμβαση μου... :-\

Cpt.Corvus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Υuri είσαι ο άνθρωπος μου. Δεν θα μπορούσε να ήταν πιο άπλό και όμορφο. Αυτό που πρέπει τώρα να βρούμε είναι χρόνος για να γραφεί λιγο καλύτερα και να ολοκληρωθεί κάποια στιγμή. Ανοίξαμε δουλειές επιτέλους ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου