Προς το περιεχόμενο

Ψαχνω απεγνωσμενα Tab γ αυτο το "τραγουδι"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω λιωσει ολο το νετ κ δν μπορω να το βρω. Ειναι απο το DVD Melodic Control. Εχω βγαλει το τραγουδι με το αυτι-ματι  ;D μεχρι τη μεση περιπου αλλα μετα με μπερδευει σ ενα γρηγορο σημειο κ στο τελος απομακρυνεται κ η καμερα.... Αν καποιος τυχαινει να εχει tab γ αυτο η το εχει βρει καπου ας με διαφωτισει....

 

Marty Friedman - Exotic Scale Solo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ανανεωνω το θεμα. Εχω κατσει κ εχω γραψει στο guitar pro οτι εχω βγαλει μεχρι τωρα απο το κομματι. Οποιος εχει ορεξη κ μπορει αν θελει μπορει να το συνεχισει γιατι εγω εχω κολλησει στο σημειο που προανεφερα κ ας το μοιραστει.

Exotic_scale_solo.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic: ποσο μα ποσο ασχημη κιθαρα ειχε αυτο το παιδι!!

 

H  kelly (''explorer'') ασχημη... ??? ??? Θα μου πεις περι ορεξεως... οκ δεκτον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H  kelly (''explorer'') ασχημη... ??? ??? Θα μου πεις περι ορεξεως... οκ δεκτον...

ενταξει δεν ειναι δα και........Weird1.jpg αλλα οντως........περι ορεξεως  :D

 

φιλε ΟΡ μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα δεν ξερω να χρησημοποιω το guitar pro  :( και το σημειο που σε δυσκολευει δεν ειναι και πολυ δυσκολο ;) το ψιλο εβγαλα αλλα επειδη οντως παιζει καπως περιεργα εκει (δεν ειναι γνωστη κλιμακα δλδ) θα σου πω τι εκανα για να το καταλαβω...........

 

κατεβασα το βιντεακι απο το youtube και το επαιξα στον υπολογιστη μου με GOM player που κανει την εικονα και τον ηχο ποιο αργο και σιγα σιγα νοτα νοτα θα το βγαλεις.......επαναλαμβανω δεν ειναι τοσο φοβερο οσο νομιζεις..... ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμασω κ μ αυτο αν κ με το kmplayer που εχω κ εκει το κανω πιο αργο αλλα παλι με μπερδευει. Αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να γραψεις tab εδω σε απαντηση με μορφη πχ ετσι

 

----------

----------

----------

---5-------

-----3------

--------2---

 

Η σ ενα αρχειο text κ να το επισυναψεις...

 

Ουτως ωστε να καταλαβω το πατερν? Παντως κ στο τελος κολλαω λιγο που παλι παιζει λιγο γρηγορα κ δν δειχνει κοντινο τι παιζει κ ειναι ζορικο...

Thanx anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update: Ελιωσα κ τελικα το εβγαλα κ εχω κολλησει πλεον στο τελευταιο lick που κατεβαινει μ διαφορα πατερν πριν τελειωσει το τραγουδι... Δεν βοηθαει κ το γεγονος οτι εκεινη τη στιγμη απομακρυνεται κ το πλανο.... Εδω ειναι κ το tab μεχρι το σημειο π εχω βγαλει κ εχουν μεινει περιπου 5-6 δευτερολεπτα για να το ολοκληρωσω....

Αν μπορει κανεις να βγαλει ακρη με αυτο το lick ας βοηθησει.

Exotic_Scale_Solo2.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου