Προς το περιεχόμενο

''Τake it as it is''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτόν εκεί τον ξανθό που παίζει τον ξέρεις? Ναι, της λέω.

Η απάντηση της?

Θέλεις να βγούμε? ;D ;D ;D

Γιατί νομίζεις κάνω παρέα τον Terry, κανα χρόνο τώρα. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Γιατί νομίζεις κάνω παρέα τον Terry, κανα χρόνο τώρα. :D

 

Αφήστε τον Τέρρυ και τα... περασμένα μεγαλεία και ασχοληθείτε με την κομματάρα του ξαδέρφου  ;D

 

ΥΓ: Αν είναι δυνατόν, να ιδρώνεις, να παίζεις για την τέχνη και οι άλλοι από κάτω να βγάζουν... *****ες. Αίσχος κύριοι...  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε τον Τέρρυ και τα... περασμένα μεγαλεία και ασχοληθείτε με την κομματάρα του ξαδέρφου  ;D

 

ΥΓ: Αν είναι δυνατόν, να ιδρώνεις, να παίζεις για την τέχνη και οι άλλοι από κάτω να βγάζουν... *****ες. Αίσχος κύριοι...  ;D ;D ;D

Ως είδες ασχολήθηκα 1ος, εμμένω στα λεχθέντα μου, και συνεχίζω να το απολαμβάνω. ;)

 

 

Τώρα όταν θα είμαι δίπλα σου, πιστεύω να καταφέρω να υφαρπάξω κάτι από την αίγλη σου. 8)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

groove riffs μελωδιες! μονο που δεν χορεψα!

και το σολο μια χαρα ειναι!

Σ ευχαριστω πολυ για το σχολιο bluezlick!

 

Τώρα όταν θα είμαι δίπλα σου, πιστεύω να καταφέρω να υφαρπάξω κάτι από την αίγλη σου. 8)

τσ τσ τσ τσ...

Ο λυκος απ την Πατμο κατεφθασε εις το κλεινον αστυ... ;D

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αλλη μια φορα τασπασες(γες)τοχεις τρελά αγορι μου.......

 

ανευασε και κατι ποιο προσφατο να ακουσουμε ...

 

υ.γ  σολαρα εριξες

keep on ....

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε ΠΟΛΥ.Με ό,τι μέσα και να γράφεις,πάντα θα με εντυπωσιάζεις.Πολύ groovαριστα riffs και Refrain που σου ΚΟΛΛΑΕΙ στο μυαλό(τρομερο επιτευγμα αυτο).

 

ΥΓ:Τι chops είναι αυτά που έχεις ρε συ ?!!Άφωνος!

Προς γηραιότερους:Σορρυ αλλά είμαι πιτσιρικάς ακόμα και με εντυπωσιάζουν και τα chops ;D

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω παρα πολυ greekdrums!

 

Μου άρεσε ΠΟΛΥ.Με ό,τι μέσα και να γράφεις,πάντα θα με εντυπωσιάζεις.Πολύ groovαριστα riffs και Refrain που σου ΚΟΛΛΑΕΙ στο μυαλό(τρομερο επιτευγμα αυτο).

 

ΥΓ:Τι chops είναι αυτά που έχεις ρε συ ?!!Άφωνος!

Προς γηραιότερους:Σορρυ αλλά είμαι πιτσιρικάς ακόμα και με εντυπωσιάζουν και τα chops ;D

Ειχα... 8)

Τωρα το χω ριξει στην...κουλτουρα.. ;D

 

Vasmar για μια ακομα φορα σε ευχαριστω θερμα για την εκτιμηση! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι να πας αλλου για προπαγανδα, μια χαρα ειναι η Καβαλα, και το καλυτερο ειναι οτι ειναι διπλα στην Ξανθη :p

 

Μωρέ πολύ όμορφη είναι η Καβάλα, και η Ξάνθη φυσικά, αλλά στην Ξάνθη θα σας πάρει καμμιά μέρα τις κιθάρες ο αέρας και θα τις ψάχνετε, ξέρεις εσύ.. :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά στην Ξάνθη θα σας πάρει καμμιά μέρα τις κιθάρες ο αέρας και θα τις ψάχνετε, ξέρεις εσύ.. :P :P

Αν ειναι ανατολικος δε θα τις βρουνε.

Τις μαζευουμε στην Καβαλα.Εχουμε στησει καπατζες κοντα στο Νεστο,στους Τοξοτες... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω σχολιασει ποτε κλιπ εδω, επειδη δεν εχω το υποβαθρο να εκφερω γνωμη σαν μουσικος (που αλλωστε δεν ειμαι, ουτε υπηρξα ποτε).

 

Αλλα σαν λατρης της μουσικης και εχοντας αρκετες δεκαετιες ακουσματα, ενα εχω να πω:

 

Το κομματι ειναι Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο.

 

Τοσο ωραια το ακουσα, που σαν φανεροκρυφοποζερας, φαντασιωθηκα για ενα λεπτο τον εαυτο μου με ξυστο μαλλι οσο δεν παει, extreme ρουχα και ροζ kramer, για να με επαναφερει συντομα στην πραγματικοτητα ενα περασμα απο τον καθρεπτη.

 

Μπραβο ρε φιλε, εκπληκτικος.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου