Προς το περιεχόμενο

Jackson sl2h


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 100στη φορα...

 

Δε φταιει η κιθαρα...

Δε φταινε οι μαγνητες(εκτος του JB)...

 

Φταιει ο ενισχυτης+πεταλιερα+το οτι δε ξερεις να το ρυθμισεις το καψερο...

 

Αντε σειχτηρι ρε δυσκοιλιε !!!!

 

Θα σου την φερω εκει την πεταλιερα να μου φτιαξεις ηχο... :D :D :D

 

Επισης στο συγκεκριμενο βιντεο παιζω με τον fireball οπως τον εχει η πεταλιερα μεσα... με ολες τις ρυθμησεις και λιγο σκριμερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Επισης στο συγκεκριμενο βιντεο παιζω με τον fireball οπως τον εχει η πεταλιερα μεσα... με ολες τις ρυθμησεις και λιγο σκριμερ...

 

Ε, περιμενεις με εργοστασιακα presets πεταλιερας να βγαλεις ηχο και μετα σου φταινε οι μαγνητες; Εχεις ενα βιτσιο να πειραζεις πραγματα που ain't broken, οπως λενε και στα μερη μου, ε; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτιάξει και δικα μου πρέζετς αλλά δεν μου εχω εμπιστοσύνη ότι είναι της φρασιας. Τους μαγνητες τους άλλαξα γιατί εχω και μια esp με 59 jb οπότε οι μουτουαλ νταξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως η κιθάρα φταίει. Ίσως δεν ειναι κουρδισμένα τα ξύλα.

 

Πάντως εγώ προσφέρομαι να σε απαλλάξω. Α, και προτιμώ να μου τη δώσεις με τους duncan.

 

Thx  ;D

Ε = mc^2 = Fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη έχω ακριβώς την ίδια κιθάρα (με άλλο graphic) και δεν μπορω να διαννοηθώ ότι η BC RICH μπορεί να ακούγεται έστω και 1% καλύτερα.

 

Προφανώς έχεις συνηθήσει για κάποιο λόγο τον χειρότερο ήχο της.

 

Η γνώμη μου βάλε πάλι τους Duncan επάνω και μην πειράξεις τίποτα. Η κιθάρα τα σπαέι και είναι κρίμα να συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.

 

Άσε τις κιθάρες να έχουν την διαφορετικότητά τους. Εκεί είναι η γλύκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη έχω ακριβώς την ίδια κιθάρα (με άλλο graphic) και δεν μπορω να διαννοηθώ ότι η BC RICH μπορεί να ακούγεται έστω και 1% καλύτερα.

 

Προφανώς έχεις συνηθήσει για κάποιο λόγο τον χειρότερο ήχο της.

 

Η γνώμη μου βάλε πάλι τους Duncan επάνω και μην πειράξεις τίποτα. Η κιθάρα τα σπαέι και είναι κρίμα να συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.

 

Άσε τις κιθάρες να έχουν την διαφορετικότητά τους. Εκεί είναι η γλύκα.

 

H bcrich ακουγεται πολυ πιο σφιχτη απο την τζακσον... Δηλαδη βγαζει την emgιλα απο μακρια και προκειται για απιστευτο οργανο... Το σαστειν που εχει η ριτς η τζακσον δεν θα το δει ουτε στα καλυτερα ονειρα της...

 

Η τζακσον εχει πολυ ισχυρη προσωπικοτητα σαν κιθαρα και δεν αφηνει κανεναν μαγνητη να την καπελωσει... Ακομα και τωρα που εχει emg παλι δεν βγαζει emgιλα... κατι το οποιο θα ηθελα απο την συγκεκριμενη κιθαρα... Δεν πειραζει ομως επειδη σαν οργανο ειναι εξαιρετικο θα την δεχτω με τα μειονεκτηματα της,... γιατι κατα τα αλλα την αγαπαω , ασχετα που δεν της το δειχνω... ;D ;D ;DΕξαλλου το χατηρι δεν θα μου το κανει... παντα θα ακουγεται με τον διικο της τροπο... Οποτε ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδες ποσο ωραιο παιδι ειμαι τελικα ? Και που να βγαλω την μπλουζα σαν τον Ignatio ( προ γαμου - αραβωνα )...

 

 

ειμαι ειδωλο ο φουστης τελικα...............

hulk_hogan.jpg.97ce17859031a3dbdc1cb60a272b5ef7.jpg

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου