Προς το περιεχόμενο

dunlop mister crybaby volume wah την παλεύει??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παίδες ψάχνω ένα  αξιοπρεπές πετάλι wah /volume ,τα μόνα που έχω δεί είναι το dunlop mister cry baby και to morley powv .Και για τα δύο έχω διαβάσει περίεργες κριτικές όχι και τόσο καλές.

Μπορείτε να μου προτείνετε άλλες εταιρίες??

Αν τελικά πάρω το mister cry baby  υπάρχει mod αναβάθμισης ηχητικά??

 

( Ηχητικά μου αρέσει το dunlop classic με red fassel και true bypass και ως πρός το volume  με ενδιαφέρει audio taper κυρίως για swells).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα απλά να μου πεί κάποιος αν έχει εμπειρία απο το mister cry baby ή αν ξέρει κάποιο αξιοπρεπές πετάλι wah /volume ,ή έστω αν αυτή η αναζήτηση είναι άδικος κόπος και με συμφέρει  μόνο να τα πάρω ξεχωριστά.

αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα απλά να μου πεί κάποιος αν έχει εμπειρία απο το mister cry baby ή αν ξέρει κάποιο αξιοπρεπές πετάλι wah /volume ,ή έστω αν αυτή η αναζήτηση είναι άδικος κόπος και με συμφέρει  μόνο να τα πάρω ξεχωριστά.

αυτά..

:D :D ειδες τωρα που θετεις πιο σωστα την ερωτηση σου ? γιατι συγνωμη αλλα δεν καταλαβα στην αρχη αν ψαχνεις κατι συγκεκριμενο ή απλα ενα πεταλι που θα ηθελες να εχει ολα αυτα που ζητας.....

 

εγω προσωπικα ειχα της vox το V847....αρκετα καλο wha αλλα ο ηχος του ηταν πολυ vintage για τα γουστα μου......

και παλι εκφερω την δικη μου αποψη για το συγκεκριμενο πεταλι - καποιος αλλος μπορει να σου πει το αντιθετο

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου