Προς το περιεχόμενο

USPS int. tracking?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω παραγγειλει απο Αμερικη ενα set μαγνητες για κιθαρα απο ενα γνωστο μου.Μου τους εστειλε με USPS intetnational priority mail το Σαββατο 5 Νοεμβριου (πρωι) και μου εστειλε το tracking number.Οπως θα δειτε παρακατω το δεμα φαινετε να εχει κολλησει απο το Σαββατο που το εστειλε στο ΟΤSEGO χωρις να εχει ανανεωθει ακομα....:

 

Priority Mail International Parcels

Processed at USPS Origin Sort Facility

November 05, 2011, 7:37 pm

GRAND RAPIDS, MI 49512

International Letter

Dispatched to Sort Facility

November 05, 2011, 4:21 pm

OTSEGO, MI 49078

Acceptance

November 05, 2011, 9:27 am

OTSEGO, MI 49078

 

αν και εχω παραγγηλει πολλες φορες με int. priority πρωτη φορα συμβαινει να μην ανανεωνεται το tracking system τους.Μηπως γνωριζει κανεις τι μπορει να συμβαινει?Το πιο απιστευτο ειναι οτι ο γνωστος μου που μου το εστειλε ειναι αμερικανος και δεν γνωριζε οτι η USPS εχει tracking system!Μηπως επειδη ειναι μικρο δεμα δεν ανανεωνεται το track?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες ανανεωνουν το track οταν το πακετο φτασει στον προορισμο.Η επομενη ενημερωση που θια δεις θα ειναι μαλλον Greece περιλαμβανοντας και τους ενδιαμεσους σταθμους (if any) ;)

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου