Προς το περιεχόμενο

Αγορά Gibson ES-339


yannis37

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,

 

Μετά από πολύ ώριμη :P σκέψη ειπα να μην πάω σε υποκατάστατα και τελικά να αγοράσω μια Gibson που τόσο θέλω.

ειμαι εδώ:η καλύτερη τιμή που έχω βρεί -europe-

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Guitars/Semi-acoustic-guitars/Gibson-ES-339-AVB-Antique-Vintage-Burst/art-GIT0017697-000

 

 

το μαγαζί την έχει σε αναμονή και την περιμένει τέλος Φλεβάρη (μπορεί και Μάρτη).

Εγώ δεν βιαζομαι βασικά και κανονικά θα την επαιρνα μετά το καλοκαίρι αλλά....φοβάμαι οτι αν εξαντληθει και αυτή η φουρνιά το πότε θα ξαναφέρουν, γιατί απ οτι βλέπω σε ορισμένα μοντέλα η gibson εχει ενα θέμα με την Ευρώπη..

 

πχ ο thomman την περιμένει τέλος ΜΑΙΟΥ :o

 

ιδού η απορία :-\ την χτυπάω τώρα η λέτε οτι οτι δεν θα υπάρχει προβλημα για μετά?

ξέρω οτι ειναι πολύ υποθετικά όλα αυτά....αλλά συμβάίνουν.

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να μην υπαρχει ακριβως αυτη, πιθανως να υπαρχει αλλη με καλυτερη τιμη/κλπ. Γενικα η φαση με την διαθεσιμοτητα ουκ ολιγες φορες σε βαζει σε τριπακι και κανεις impulse shopping και μετα το μετανιωνεις. Εγω στην θεση σου θα επαιρνα κιθαρα τον Σεπτεμβριο αφου τοτε την χρειαζεσαι. Και θα επαιρνα το καλυτερο απο αυτα που προσφερονται. Στο κατω - κατω δεν ειναι και η απιστευτη προσφορα αυτη που δειχνεις. Τουλαχιστο κανα δυο χρονια την βλεπω την es339 σε αντιστοπιχη τιμη 50-100 ευρω πανω κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το χρώμα σου αρέσει περισσότερο ή απλά είναι το μόνο διαθέσιμο? Το light

caramel burst είναι υπέροχο πάντως, το vintage sunburst εκτός του οτι είναι κάπως...

γεροντίστικο, την κάνει να φαίνεται ακόμα πιο μικρόσωμη. Στη θέση σου θα την αγόραζα

τώρα αν ήθελα vintage sunburst, αν όχι θα περίμενα το χρώμα που μου αρέσει, είναι

πολλά τα λεφτά και πρέπει να σε φτιάχνει πλήρως οπτικά.

Ίσως με προβλημάτιζε και μια ενδεχόμενη αύξηση της τιμής αργότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θέλω να την πάρω γιατί την θεωρώ ευκαιρία αλλά γιατί ....αυτήν θέλω...... για αρκετούς λογους (πχ μέγεθος,semi,οι μαγνήτες που θέλω).

 

δεν ξέρω,  τους ψιλοφοβάμαι τους Αμερικάνους με την διαθεσιμότητα.

 

και εννοείται ότι η αγορά θα γίνει στην ζούλα γιατί άμα το πάρει χαμπάρι η γυναίκα.....με βλέπω εξορία ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

τώρα για το χρώμα ....μου αρέσει το VS μια χαρά ;)

es339.JPG.41bbcefc557db222091c2f1d3fc5f129.JPG

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εννοείται ότι η αγορά θα γίνει στην ζούλα γιατί άμα το πάρει χαμπάρι η γυναίκα.....με βλέπω εξορία ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

τώρα για το χρώμα ....μου αρέσει το VS μια χαρά ;)

 

Δικε μου ανθρωπε !!!!! Να κανουμε συλλογο !!! Παλι καλα που δε σκαμπαζουν απο οργανα γιατι η δικια μου δε θα πιστευε με τιποτα οτι η prs custom κανει μονο 250 ευρω !!!!! χαχαχα

 

Σορυ για το οφ τοπικ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικε μου ανθρωπε !!!!! Να κανουμε συλλογο !!! Παλι καλα που δε σκαμπαζουν απο οργανα γιατι η δικια μου δε θα πιστευε με τιποτα οτι η prs custom κανει μονο 250 ευρω !!!!! χαχαχα

 

Σορυ για το οφ τοπικ !!!!

 

εγώ με 300 πήρα  Martin ...  ;D ;D ;D

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονίστε να σας σπάσουν καμία σε καβγά και μετά να σας πούν, εντάξει μωρέ,

3 κατοστάρικα κάνει, θα σου πάρω άλλη ;D ή να δουν ''τυχαία'' το ιστορικό του

internet browser και να μπουν σε κάνα thomann...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου