Προς το περιεχόμενο

Αρχάριος σε Pro Tools LE8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΛΕΗΜΩΝΕΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ............

..............και μουσουλμάνοι να είστε δεν με πειράζει  :D

 

Ας μην συζητήσουμε τα πως και γιατί της αγοράς μου και ας επικεντρωθούμε στο πρόβλημα  ;D

Μπορεί κάποιος θρησκευάμενος άνθρωπας ,να με βοηθήσει για 2-3 ωρίτσες επί θεμάτων προ τουλς?

Πάνε σχεδόν 2 χρόνια και ακόμα δεν ξέρω αν το σύστημα είναι εντάξει τοποθετημένο στον κομπιούτορα 8)

Δεν ζητάω δάσκαλο να μου μάθει το πρόγραμμα ,κανά χριστιανό να ελέγξει το σετ απ του όλου συστήματος και να μου πει 2-3 βασικά σημεία του προγράμματος.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ,ο θεός να σας έχει καλά ,να έχετε καλές γιορτές και ευτυχισμένο τον καινούριο χρόνο  ;D 

 

PRO TOOLS LE8  σε περιβάλλον windows xp profesional

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος τίτλος-κράχτης, κεφαλαία, και μάλλον "σπασμένο" προϊόν οπότε ας μην έχεις και πολλές ελπίδες για βοήθεια... (την οποία θα την παρείχε σε πρώτη φάση και το μάνιουαλ, επομένως οι απορίες σου θα ήταν και πιο συγκεκριμένες).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μάλλον "σπασμένο" προϊόν

Original το έχει...απλά τον πιάσανε κοροϊδο 8) και κανένας μας δεν μπορεί να τον βοηθήσει εύκολα...άσε που έχει κολήσει στα PT...και χάνει το χρόνο του. Του είπα το Σάββατο να πάει στο Reaper για να αρχίσει να δουλεύει...αλλά το έχει πληρώσει βλέπεις....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη τότε, απλά κόλλησα λίγο στο πρώτο σχόλιό του (όπως μάλλον θα έκαναν και οι αντμίνς). Επίσης, δεν καταλαβαίνω τι εννοεί με το αν είναι τοποθετημένο σωστά.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αναφερθεί και παλιότερα στο θέμα μου :)

Είναι νομιμότατα και γνησιότατα ,απλά από τη αρχή τη πάτησα ,είχα γοίντοους 7 και αναγκάστικα μέχρι και φορμάτ να κάνω και να ξαναπεράσω τα ΧΠ αλλιώς μια και τα 7 δεν ήταν συμβατά όπως μου είχε υποσχεθεί ο πωλητής του προιόντος .

Τέλςο πάντων ,κάποια στιγμή θα τα καταφέρω έστω και μόνος μου και μετά ο Σαχλοφωνίστας θα με παρακαλάει να του κάνω παραγωγές στο σούπερ μηχάνημά μου ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος τίτλος-κράχτης, κεφαλαία, και μάλλον "σπασμένο" προϊόν οπότε ας μην έχεις και πολλές ελπίδες για βοήθεια... (την οποία θα την παρείχε σε πρώτη φάση και το μάνιουαλ, επομένως οι απορίες σου θα ήταν και πιο συγκεκριμένες).

πηγες να πεις την κακια αλλα δεν επιασε  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H "κακία" ήταν μια παρατήρηση. Δεν είχε κανένα συγκεκριμένο σκοπό για να "πιάσει" τίποτε.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy paraga, τα pt ειναι συμβατα με τα 7. Το ξερω απο πρωτο χερι γιατι τρεχω τα 8 (m-powered), σε αυτο το λειτουργικο. Σκεφτομαι μηπως τρεχει κατι αλλο, με εγκατασταση, με setup κλπ.

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy,

Δύο (καλοπροαίρετες) παρατηρήσεις:

 

1. Δεν βάζουμε τίτλους α. με κεφαλαία β. γενικούς και αόριστους, χωρίς σαφή αναφορά στο πρόβλημα. Ο στόχος είναι να μπορούν οι επόμενες γενιές noiz-άδων με αντίστοιχες απορίες να βρίσκουν τα σχετικά θέματα με την αναζήτηση.

2.

Μπορεί κάποιος θρησκευάμενος άνθρωπας ,να με βοηθήσει για 2-3 ωρίτσες επί θεμάτων προ τουλς?

Εαν ψάχνεις κάποιον να σου κάνει ένα γρήγορο δωρεάν μάθημα PT, ίσως θα έπρεπε να βάλεις μια αγγελία στο smart.noiz.gr

 

Το θέμα παραμένει ανοικτό, αλλά με στόχο να πεις περισσότερα για το setup σου και να θέσεις συγκεκριμένα ερωτήματα, μήπως και καταφέρουμε να σε βοηθήσουμε. Επίσης, καλύτερα τα 'τι ώρα σε βολεύει να περάσω από το σπίτι σου' και 'έχεις jacobs γεύση φουντούκι' να είναι σε ΠΜ και όχι σε forumiκό τσάττινγκ. Τέλος (marathon), το να post-άρουμε για να πούμε ότι δεν μπορούμε να βοηθήσουμε, θυμίζει

"έχω πρόβλημα με την gibson μου"

"έ, αφού δεν πήρες fender, ti na se kanoume".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου