Προς το περιεχόμενο

Με κορόιδευαν για το μπάσο μου!!!


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το άκουσα πολύ ευχάριστα, μπράβο κι από μένα ;)

 

Στο καθρεφτίζεται η κάμερα και ο χώρος που γύρισες το video-clip:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=191301.0;topicseen

 

;D ;D ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Well well well,Lakis strikes again ;)

Βιντεάρα as always ,attitude στο FULL βρε αλήτη,κομμάτι πολύ καλό(ίσως όχι όμως από τα καλύτερα του LK).

Αν πρέπει να κάνω μια παρατήρηση,τότε αυτή θα είναι για τον lead ήχο σου.Tweak it βρε αδερφέ :)

 

Μεγειά και το μπασέτο!

 

Δώσε adidas στο λαό ;D

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ ωραίο αγαπητέ. Τα σπάει δε στο 1:45 που μπαίνει η ακουστική και γίνεται loungeογκρουβάτο. Ήθελα να κρατήσει περισσότερο αυτό το mood.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν, σε φετιχιστή πέσαμε  ;D ;D ;D

Αμα περιμεναμε απ το ροκ να κανουμε καριερα...

 

http://www.stavrospapadopoulos.com/

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα περιμεναμε απ το ροκ να κανουμε καριερα...

 

http://www.stavrospapadopoulos.com/

 

;D ;D ;D

 

Το ξέρω φίλε ότι είσαι πουλί μπροστά ,ας είναι καλά η δασκάλα σου η Λεστένκο  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω οτι σε τρωνε τα δικαστηρια καθε μερα - ξερω οτι το μεσημερι δεν μπορεις γιατι η μεσσημεριανος σιεστα ειναι απαραιτητος !!!!......αλλα την φορμα την adipas και το μεσατο πουκαμισακι σε ποια ωρα της ημερας τα φορας ? τα ΣΠΑΝΕ χοντρα ομως  ;D ;D

 

οντως δεν ειναι απο τα καλυτερα σου αλλα εχει το δικο σου στυλ.....πολυ ωραιο το κομματακι

 

για mexican μου μοιαζει.....κορυφη δεν θα πω οχι - εμενα στην μηξη μου αρεσε σε σχεση με τον κουφο της προηγουμενης σελιδας που το θελει και πιο........prestige  :D :D

 

αληθεια γιατι δεν πηρες το vintage mod ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Sorry για την καθυστέρηση dudes, αλλά δεν την πάλευα άλλο! Ήθελα μια mini βόλτα. ;D

Σας ευχαριστώ όλους πολύ και για τα «καλορίζικα» και για τη βάσανο να ακούσετε.

Ειδικότερα:

 

@Vegeterian , Νίκο, σε ευχαριστώ! Καλορίζικο και το Squier!!! Τύμπανα  γράφω με διάφορους τρόπους. Στο συγκεκριμένο (επειδή βαριόμουν :P) είναι το Yamaha DD-55 c , με kit από το BFD.

 

@ TSotir Στο «Gamato», που πάει ο τόνος; ;D  Σε ευχαριστώ πολύ!

 

Και σενα σε κοροιδεψαν με το μπασο?? παραγγειλες Fender και σουρθε Fander σαν και το δικο μου??!!  ;D

;D ;D

 

@ gvour Γεώργιε, σου άρεσε βλέπω το δακτυλίδι!! Αρραβωνιάστηκα  γι’ αυτό!  :P ThanQ.

 

@ E.G.

μου φαινεται η εσυ παιζεις κιθαρα-μπασο-ντραμς ?

 

Αναγκαστικά, ΔΕΝ με παίζουν οι άλλοι!  ;D Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αδερφέ!

 

@ funky_bassman Μανώλη, ναι με το βινύλιο υπάρχει ποθημένο! Σε ευχαριστώ πολύ. Δεν ξέρω πως σου ακούστηκε ο ήχος (φταίει και ο παίχτης), αλλά από μούρη σκίζει  ;D. Το Fender το Jazz standard είναι (Mexican)

 

@ Waterfall-K

Ωραιο κομματι και ωραιο βιντεο 8)

(ενταξει, το βιντεο δεν εχει τον επαγγελματισμο, την πρωτοτυπια και τη σκηνοθεσια του τελευταιου βιντεο του Van Halen, αλλα "τρωγεται"... :P :P)

 

Τώρα τελευταία όλο συμφωνώ μαζί σου!  ;D ThanX MAN!

 

@ fusiongtr  Τι τα θές αγόριμ΄, αυτά ακούγαμε όλη την ημέρα, αυτά (προσπαθούμε) να αναπαράξουμε!  ;D ;D  ThanQQQQQQQ!!!

 

@ elavd

 

Στο καθρεφτίζεται η κάμερα και ο χώρος που γύρισες το video-clip:

 

;D ;D ;D

 

Το πρόσεξα εγκαίρως, αλλά είπα να το αφήσω έτσι για «κουλτούρα»! ;D  Μ@κακία ε;;;;;   ;D Σε ευχαριστώ πολύ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Vasmar  Βασίλη, να είσαι καλά! Με τις κιθάρες δεν πολύ σχολήθηκα (όχι ότι θα γινόταν τίποτα καλλίτερο  :P), αλλά ήθελα ένα γρήγορο  track για να γράψω το bass ;D.  Σε ήχο κιθάρας και γενικότερου feeling, είχα αυτό στο νου μου:

 

@ Jazzjoker Σπύρε, Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Ηλεκτρο κλασική είναι η κιθάρα.  (guvnor GC575CE) :P

 

 

Αμάν, σε φετιχιστή πέσαμε  ;D ;D ;D

 

;D ;D ;D

 

@ messalion

ThanX MAN!!!!

 

αληθεια γιατι δεν πηρες το vintage mod ?

 

Χρήστο,

Γιατί δεν γράφει FENDER.  ;D ;D :P

 

@Apos, η φόρμα ήταν εκ του πλαγίου νύξη για χορηγό. Με την behringer απέτυχα! Για να δούμε αυτοί θα συγκινηθούν;;;;; :P :P ;D

 

@ Ξάδερεφε, υπάρχουν και άλλοι τρόποι για καριέρα  :-* :-* :-*:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου