Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη ταστων σε american deluxe.


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι σε κανει να πιστευεις ομως οτι σου φταινε τα ταστα για τυχον προβλημα ? δεν ηξερες οταν το επερνες το ρημαδι  ;D ;D οτι φοραει medium ? (τα οποια και λατρευω) ;) ;)

 

Χρηστο τελε με XJ δεν βγαινει.

Νομιζα οτι θα την παλευα με τα medium αλλα...

(καλα με τα vintage την παλευουνε και παιζουνε, ή επειδη εμαθα με XJ τωρα δεν το εχω με μικροτερα απλα!!!)

Αν μπορουσα να εβαζα το ροπαλο τις BC Rich πανω θα το εκανα  ;D ;D ;D

 

Το fret dress (ή τριψιμο στα ταστα) χρειαζεται ακομα και σε καινουργιο μπρατσο ρε SF???

Για warmoth μιλαμε, και το κοστος?

Σορρυ αν χαλασα λιγο το θεμα του παιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει αν το κανεις μονος σου  :D

Τοποθετηση και τριψιμο ειναι λεπτοδουλεια που θελει εμπειρια, αν καποιος προσπαθησει να τα κανει μονος του ας αρχισει απο πολυ φθηνη κιθαρα.

Μιας και το έχω προσπαθήσει, επιβεβαιώνω, θέλει εργαλέια και αρκετή υπόμονη... τα οποία

δεν διαθέτω :D Ευτυχώς που ξέρω τίμιο οργανοποιό και μου την συμμάζεψε με μόλις 30

ευρώ, αλλιώς δεν θα το επιχειρούσα καθόλου. Μου είπε βέβαια ότι υπάρχει περίπτωση να

''πεταχτεί'' κάποια στιγμή κάποιο τάστο οπότε την προσέχω περισσότερο. Ίσως να είμαι και

ο μοναδικός με Κινέζικη κόπια lp doublecut special με τάστα dunlop 6000 στον κόσμο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου