Προς το περιεχόμενο

RP1000 no jam-along??


gadget

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την tonelab ΕΧ λέω...

 

Για αυτά που θέλω το ξέρω πως μου κάνει και η 500 ....και πιθανον και κάποια ακόμα μικρότερη.

αρχικά δεν ήθελα να δώσω πάνω απο 180 βαριά βαριά 200 ευρώ σε μεταχειρισμένο.. και σε αυτήν την κατηγορία είχα μείνει στην tonelab...αλλα όπως είπα βρήκα σε καλά λεφτά την 1000αρα και μπήκα σε σκέψεις

 

αύριο θα είμαι στο κέντρο για λίγο οπότε ίσως να πάω να ακούσω/δώ κάποια απο κοντά

 

τα return παίζουν άψογα σαν είσοδο

επειδή είμαι αργός και τα θέλω λιανά... αν βάλω MP3 εκεί θα το ακούω???  ;D ;D

 

Δυστυχώς η άτιμη η κοινωνία και η κρίση δεν μου έχει δώσει την δυνατότητα να αποκτήσω το δικό μου σπίτι και ακόμα μένω με την οικογένεια η χρήση σαν κάρτα ήχου προορίζεται για πολύ ιδικές περιστάσεις μιας και το pc βρίσκετε στο σαλόνι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς να το κάνεις. Όμως αν την συνδέσεις σε PC-LAPTOP με USB μπορείς να περνάς και το ήχο του player και της κιθάρας, Mπορείς επίσης να διαχειριστείς και την πεταλιέρα με άψογο τρόπο και να φτιάξεις τους ήχους σου αλλά να περάσεις και ότι preset γουστάρεις.

Χαλαρά η καλύτερη λύση αν την βρήκες σε καλή τιμή (περίεργο διότι το 350άρι το πιάνει ΠΑΝΤΑ)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά η καλύτερη λύση αν την βρήκες σε καλή τιμή (περίεργο διότι το 350άρι το πιάνει ΠΑΝΤΑ)

 

Υπάρχουν 2 φτηνότερες αυτήν τη στιγμή  στις αγγελίες ;)

μην το πεις όμως παραέξω και μου τις προλάβουνε  ;D ;D

 

Το θέμα λοιπόν θεωρήται λήξαν οπότε..

Πολλά ευχαριστώ σε όλους σας που ασχοληθήκατε!

 

Cheers!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου