Προς το περιεχόμενο

"Jane Doe"


dion_ioann

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας άκουσα, σήμερα, στον 958 στην εκπομπή του Γ.Σημαντήρα (τα "all the poets are dead" & "my closest enemies") και έχω να λέω τα καλύτερα!

Απλά, εξαιρετικοί!

 

btw, εγγύηση στην παραγωγή ο Νικόδημος... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο mustafank για το bump, γιατί ήθελα να το ξανακούσω τα συγκεκριμένα κλιπς, μου είχαν αφήσει τις καλύτερες των εντυπώσεων προχτές που τα πρωτοάκουσα και ήθελα να τα ακούσω καλύτερα. Μπράβο παιδιά, εξαιρετικοί. Καλή επιτυχία και καλή συνέχεια, να μας κρατάτε ενήμερους.

 

Όχι ότι τα άλλα πάνε πίσω, αλλά κατά την ταπεινή μου γνώμη το ''made of glass''..κομματάρα

 

:)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο mustafank για το bump

 

 

Ακριβώς. Παρακαλώ ενημερώστε όταν ολοκληρωθεί το άλμπουμ, τα κομμάτια είναι εξαιρετικά και έχουν ΟΛΑ εξαιρετικά σημεία. Ευρηματικότατες χρήσεις των cellos (ειδικά αυτή η γέφυρα στο my closest enemies από το 1:52 εφεξής είναι αλλού τελείως, το κομμάτι το ακούω 4η σερί φορά προκειμένου να χωνέψω την ευφυΐα του). Για παραγωγή no comment απλά. Και το τελευταίο μου άρεσε επίσης πάρα πολύ.

Τι να πούμε, μπράβο.

EDIT: Αν βγάζανε τέτοια κομμάτι οι Therapy? φέτος θα μιλάγαμε για μεγάλη επιστροφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν και το στυλ δεν ειναι του απολυτου γουστου μου θα θελα να σας δωσω

ΘΕΡΜΑ συγχαρητηρια!

Ειστε ο,τι καλυτερο εχω ακουσει εδω και πολλα χρονια απο αγγλοφωνες ελληνικες μπαντες..

Ωραιος-σπανιος-τραγουδιστης ''μεσα''στο υφος και μια μπαντα που εκτελει τις συνθεσεις με ψυχη και πιστη.Τα τελευταια ειναι τα βασικα για μενα ως κριτηριο.

Η δε παραγωγη,παγκοσμιου κλασης με εκπηκτικο ηχο απολυτα προσαρμοσμενο αισθητικα στο στυλ,κατι που εκτος απ τις ικανοτητες του Νικοδημου αποδεικνυει το μερακι που υπαρχει για το ολο εγχειρημα απ ολους τους εμπλεκομενους. ;)

 

Ευχομαι αυτη σας η πιστη και το μερακι να μεταφραστει σε καταξιωση εκτος συνορων.

Την αξιζετε!

Καλη συνεχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου