Προς το περιεχόμενο

ελληνικο καταστημα με αξεσουαρ κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σε ολους,θα ηθελα να μου προτεινετε καταστημα εντος ελλαδος για αγορα,φθηνης γεφυρας,stop tail,knobs και κλειδια.τα θελω σε χρυσο χρωμα,εαν μπορει καποιος να με βοηθησει θα το εκτιμησω,αλλιως θα ψωνισω απο ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισης και αυτο το καταστημα εχει πραγματα με ενδιαφερον.

Δ.Κωνσταντελλος .Τηλ.:210 2921235

Ο ανθρωπος ειναι ευγενης και πολυ καλος τεχνικος με τεραστια πειρα.

Το καταστημα -εργαστηριο ειναι στο Γαλατσι και ανοιγει μονο το απογευμα.

Αυτα που ζητας τα ειδα οταν το ειχα επεσκεφθει πρι απο ενα μηνα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

http://www.musicaccessories.gr/

 

Ρωτα εδω ισως βρεις κατι...

πρωτη φορα βλεπω site τοσο ενημερωμενο με τα προιοντα του και να μην εχει τιμες :o :o

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θεμελιώδης στόχος του ****** είναι καθαρά ενημερωτικός, παρέχοντας αναλυτικές πληροφορίες τόσο για τα προιόντα που εμπορευόμαστε, όσο και για τα χαρακτηριστικά τους. Πιστεύοντας ωστόσο, οτι η προσωπική επαφή με τον μουσικό είναι αναντικατάστατη, σας περιμένουμε να σας προτείνουμε τις καλύτερες λύσεις για τις ανάγκες σας.

 

καπου εκει μεσα το γραφουν ,μαλλον το site λειτουργη ως κραχτης ,το "κολπο" ειναι για να πας εκει.......σε καποιο μαγαζι που δουλευα παλιοτερα και εμπορευοταν ειδη πυροσβεσης ,οταν επερναν να ρωτησουν τιμες το αφεντικο δεν ελεγε τι περισσοτερες φορες ,αλλα προσπαθουσε να φερει τον πελατη στο μαγαζι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου εκει μεσα το γραφουν ,μαλλον το site λειτουργη ως κραχτης ,το "κολπο" ειναι για να πας εκει.......σε καποιο μαγαζι που δουλευα παλιοτερα και εμπορευοταν ειδη πυροσβεσης ,οταν επερναν να ρωτησουν τιμες το αφεντικο δεν ελεγε τι περισσοτερες φορες ,αλλα προσπαθουσε να φερει τον πελατη στο μαγαζι!

 

 

Εννοειται...το..ψηστηρι θελει προσωπικη επαφη ;D,πως αλλιως πχ θα σε πεισουν οτι το..alder σωμα που βλεπεις κοστιζει τοσο επειδη ειναι μερος της πορτας απο την μονη..εσφιγμενου αρα προσφερει..ιερες δονησεις :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται...το..ψηστηρι θελει προσωπικη επαφη ;D,πως αλλιως πχ θα σε πεισουν οτι το..alder σωμα που βλεπεις κοστιζει τοσο επειδη ειναι μερος της πορτας απο την μονη..εσφιγμενου αρα προσφερει..ιερες δονησεις :P.

εγω ξερω οτι οταν δεν "εξυπηρετεις" καποιον ειτε μεσω τηλεφωνου ειτε δινοντας του τις πληροφοριες που χριεαζεται ΓΙΑ ΣΕΝΑ (στην προκειμενη περιπτωση το ιδιο το μαγαζι) μεσω ιντερνετ κατι "βρωμαει" στη δουλεια

αλλα αυτο που θα βρωμαει μαλλον θα ειναι οι τιμες !!!!

αυτο το λεω με καθε επιφυλαξη επειδη και εγω εχω δουλεψει σε παρομοιο μαγαζι και το ιδιο συνεβενε  >:(

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω οτι οταν δεν "εξυπηρετεις" καποιον ειτε μεσω τηλεφωνου ειτε δινοντας του τις πληροφοριες που χριεαζεται ΓΙΑ ΣΕΝΑ (στην προκειμενη περιπτωση το ιδιο το μαγαζι) μεσω ιντερνετ κατι "βρωμαει" στη δουλεια

αλλα αυτο που θα βρωμαει μαλλον θα ειναι οι τιμες !!!!

αυτο το λεω με καθε επιφυλαξη επειδη και εγω εχω δουλεψει σε παρομοιο μαγαζι και το ιδιο συνεβενε  >:(

 

Ε μα ναι δεν υπαρχει καμια αλλη λογικη εξηγηση.Αν οι τιμες ηταν ανταγωνιστικες θα τις ειχαν φατσα φορα.Αλλα με αυτο τον τροπο και πριν παθεις το ..εγκεφαλικο σου λεει ολο και καποιον θα ψαρωσουμε με το μπλα μπλα ;D.

 

Αν οντως ενδιαφερονταν για τις πραγματικες αναγκες του πελατη θα ειχαν τις τιμες ηδη πανω ωστε να μπορει με μια πρωτη ματια να δει αν το ολο...εγχειρημα ειναι στα...κυβικα του και να μη παιδευεται αδικα.Αλλωστε τιποτα δεν τον εμποδιζει να επικοινωνησει μετα για περαιτερω πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μια φορά που έτυχε να ψάχνω ανταλλακτικά για floyd, αυτοί ήταν οι μοναδικοί που είχαν.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου