Προς το περιεχόμενο

Shred this


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως σου αρέσει ο Satriani;  :P

Πέραν της πλάκας, μου άρεσε πολύ το σόλο σου όπως επίσης και το backing track. Θα ήταν ωραίο αν το πόσταρες σκέτο για κατέβασμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως σου αρέσει ο Satriani;  :P

Πέραν της πλάκας, μου άρεσε πολύ το σόλο σου όπως επίσης και το backing track. Θα ήταν ωραίο αν το πόσταρες σκέτο για κατέβασμα.

 

Φαίνεται ;;;  ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και ορίστε και το backing track  ;)

truthin-in-shredding-shred-this_one.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από κάποια σημεία που θέλουν δουλίτσα οι χρόνοι (όπως πολύ σωστά έγραψε ο Gvour) μου άρεσε πολύ.

Ειδικά σ' αυτό, χρησιμοποίησες πιο σωστά από κάθε άλλη φορά την επανάληψη και εξέλιξη της φράσης, όπως και την ερώτηση-απάντηση (αναφέρομαι καθαρά στο phrasing, που για μένα είναι το πιο σημαντικό κομμάτι του παιξίματος).

Συνεχίζεις να δουλεύεις και να προχωράς και αυτό μετράει.

Μπράβο!

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από κάποια σημεία που θέλουν δουλίτσα οι χρόνοι (όπως πολύ σωστά έγραψε ο Gvour) μου άρεσε πολύ.

Ειδικά σ' αυτό, χρησιμοποίησες πιο σωστά από κάθε άλλη φορά την επανάληψη και εξέλιξη της φράσης, όπως και την ερώτηση-απάντηση (αναφέρομαι καθαρά στο phrasing, που για μένα είναι το πιο σημαντικό κομμάτι του παιξίματος).

Συνεχίζεις να δουλεύεις και να προχωράς και αυτό μετράει.

Μπράβο!

 

Έχετε δίκιο για τους χρόνους ;). Παλιό και γνωστό πρόβλημα που επανήλθε γιατί τον τελευταίο καιρό δεν έχω πολύ χρόνο και "έπεσα" επίπεδο, αλλά θα επανέλθω  ;D ;D ;D.

Σε ευχαριστώ φίλε  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό hyperpanos ! ωραίος ήχος και αρκετά advanced παίξιμο.

Τα λαθάκια που κάνεις είναι κάτι που φαίνεται ότι μπορείς να διορθώσεις αν κρίνω από το γενικό παίξιμό σου.

Keep on! :)

\' InfraVision - When Everything Is Worth \' 2011 album

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό hyperpanos ! ωραίος ήχος και αρκετά advanced παίξιμο.

Τα λαθάκια που κάνεις είναι κάτι που φαίνεται ότι μπορείς να διορθώσεις αν κρίνω από το γενικό παίξιμό σου.

Keep on! :)

Σε ευχαριστώ πολύ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου