Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικη η ακουστικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αυτή θα ήταν καλή λύση για σένα πιστεύω

 

http://www.thomann.de/gr/ibanez_gsa60bs.htm

 

Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια

καλη φενετε αλλα εχω ακουσει οτι οι Ibanez εχουν πιο στενο μπρατσο σε σχεση με τις αλες..και αν ισχυει δεν θα με βολεψει μιας και εχω μεγαλα χερια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πόλη όμορφη είναι και μια χαρά λύση. Δοκίμασε όμως κιόλας για να είσαι σίγουρος πριν διαλέξεις.

σιγουρα θα παω σε ενα μαγαζι να δοκιμασω και αν εχει και καλυτερη τιμη θα την αγορασω κιολας, αν οχι, να ναι καλα ο θωμαν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη φενετε αλλα εχω ακουσει οτι οι Ibanez εχουν πιο στενο μπρατσο σε σχεση με τις αλες..και αν ισχυει δεν θα με βολεψει μιας και εχω μεγαλα χερια

Ναι έχουν, και αυτές και οι Jackson
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Jackson δεν έχουν ιδιαίτερα στενό μανίκι, έχω γι' αυτό σας λέω. Οι Fender και οι Ibanez έχουν πιο στενά. Έχω και μια Fender Squire (έχει αρκετά πιο στενό μανίκι απ' την Jackson). Απ' 'ολες πιο στενό μανίκι όμως πρέπει να έχουν οι Ibanez (απ' αυτές δεν έχω  ;D), αλλά μόνο απ' ότι έχω διαβάσει. Δεν έχω δοκιμάσει για να σου πω εκ πείρας.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Jackson δεν έχουν ιδιαίτερα στενό μανίκι, έχω γι' αυτό σας λέω. Οι Fender και οι Ibanez έχουν πιο στενά. Έχω και μια Fender Squire (έχει αρκετά πιο στενό μανίκι απ' την Jackson). Απ' 'ολες πιο στενό μανίκι όμως πρέπει να έχουν οι Ibanez (απ' αυτές δεν έχω  ;D), αλλά μόνο απ' ότι έχω διαβάσει. Δεν έχω δοκιμάσει για να σου πω εκ πείρας.  ;)

ποια squire εχιες?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα θα παω σε ενα μαγαζι να δοκιμασω και αν εχει και καλυτερη τιμη θα την αγορασω κιολας, αν οχι, να ναι καλα ο θωμαν

 

Σ'ωραίος...  ::)

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου