Προς το περιεχόμενο

Συνέντευξη Ritchie Blackmore candice Night


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιά (πριν από καμιά δεκαριά χρόνια) τους άκουγα κι εγώ αρκετά, και έχουν ορισμένα ωραία κομμάτια, δυστυχώς όμως τελικά καταλήγουν σαν μια χλιαρή, γλυκανάλατη, ρηχή και ενίοτε ανέμπνευστη έκδοση - κακέκτυπο άλλων μεγάλων καλλιτεχνών του χώρου όπως της Loreena McKennitt. A, και ένα αφιέρωμα στα πλήθη:

 

Home Again (Greek Lyrics) - Blackmore's Night

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό όμως που σίγουρα είναι τεράστιο, είναι το... delay στις απαντήσεις του  ;D ;D ;D

O xρονος κυλαει αργα εκει στου Jack Daniels... :D

 

Εχει βαλει λαθος χρονο στο tap ρε συ,γι αυτο πηρε τη...φιανσε ετων 24,για να του παταει το Κουμπη.. ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

O xρονος κυλαει αργα εκει στου Jack Daniels... :D

 

Εχει βαλει λαθος χρονο στο tap ρε συ,γι αυτο πηρε τη...φιανσε ετων 24,για να του παταει το Κουμπη.. ;D

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Α, και για να μη παρεξηγηθώ ή υπάρξουν τίποτα κακόβουλες σκέψεις... Επικαλέστηκα τον Νέστορα διότι είναι μέγας οπαδός των Allman Brothers  :D

 

Δηλαδή η πλήρης σκέψη μου ήταν: «Νέστορα που είσαι να δεις την συνέντευξη» (απλά λόγο υπέρμετρου ενθουσιασμού ξέχασα το «την συνέντευξη»)  ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Α, και για να μη παρεξηγηθώ ή υπάρξουν τίποτα κακόβουλες σκέψεις... Επικαλέστηκα τον Νέστορα διότι είναι μέγας οπαδός των Allman Brothers  :D

 

Δηλαδή η πλήρης σκέψη μου ήταν: «Νέστορα που είσαι να δεις την συνέντευξη» (απλά λόγο υπέρμετρου ενθουσιασμού ξέχασα το «την συνέντευξη»)   ;D

 

 

Gregg ζεις, εσύ μας οδηγείς. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου