Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για Noiz Overdrive+Booster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και παλι καταφερα μετα κοπων και βασανων μιας και δεν εχω σχετικη εμπηρεια καταφερα να ανεβασω στο youtube το πεταλι.

 

Το εχω αναρτισει και στο 1ο θεμα για το noiz που μηλαει αλλα ειπα και να το βαλω χωρια .

 

Παιζω οτι να'ναι οχι κατι συκγεκριμενο μετα απο τοση τσατιλα με το PC να σου λεει ολη την ωρα σφαλμα εδω σφαλμα εκει,μεχρι που ξεχασα και να παιξω με τον neck(seymour duncan '59).

 

Εχει κατι παραμβολες επιδη ειναι κοντα ο ενισχυτης πιο μακρια ακουγοταν πολυ θολα.

 

Λογο του φωτισμου του πεταλιου ανεβασα τον ενυσχιτη στο γραφειο και δεν μπορεσα να τον απομακρινω λιγο ακομα για να μην εχει παραμορφωση και παρεμβολες λογο του ηχειου με το μικροφωνο.

 

Δηλαδη το Booster κανονικα απο μονο του ειναι καθαρο αλλα στο βιντεο τσιμπαει λιγο.

 

Το tone δεν ξερω αν γινεται πολυ αντιληπτο λογο ποιοτητας μικροφωνου αλλα φιλτραρει περιπου οσο τα 3/4 απο αυτο που φιλτραρει η κιθαρα με το δικο της.

 

Με το που ξεκιναει το εχω οπως ηταν το αρχικο ΝΟΙΖ φανταστητε το λιγο πιο γλυκο γιατι στο βιντεο παραμορφωνει λογο μικροφωνου καμερας. 

 

Στα πολλα τα βρωμικα εκει που χαμιλωνω το Level μου το βγαζει σχεδον οπως το κανονικο,στα πιο απαλα γκαζια ο ηχος εκτος μικροφωνου ειναι πιο γλυκος.

 

Στα βρωμικα μου θυμιζει Marshall.

Plexi?

Με λιγο jcm μαζι? 

Καμια σχεση με Marshall?

Δειτε το και πειτε μου.

 

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου