Προς το περιεχόμενο

Έχετε κατοικίδια;Αν ναι παρουσιάστε τα!



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα πιο όμορφα και καλόψυχα ζωντανά που είχα ποτέ

 

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!

 

Όλα τα κατοικίδια που παρέλασαν είναι πολύ όμορφα,αλλά το...γατόσκυλο του chris gti δεν παίζεται!  ;D  ;D Τι ράτσα είναι αυτές οι γάτες;

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άντε να βάλω και την κοπέλα μου την αγαπημένη που έμεινε μαζί μου δέκα χρόνια και με "άφησε" δύο χρόνια πριν λόγω ενός αλήτη κτηνιάτρου - που το μόνο πράγμα που τον έσωσε ήταν η μεγάλη μου στεναχώρια...

Και ένα ποιήμα για όλες τις χαμένες μας αγάπες...

 

ΜΕΤΑ - Ν. Δήμου

 

Άραγε θα είναι εκεί;

 

'Αραγε θα είναι όλοι εκεί;

 

Με όρθιες ουρές θα έρθουν

να τριφτούνε στα πόδια μου;

Θα χουρχουρίσουν στα γονατά μου;

 

Αυτοί, που μου λείπουν κάθε μέρα,

θα είναι εκεί;

 

Αν ο Θεός είναι

αν είναι Πανάγαθος,

θα φτιάχνει για τον καθένα

τον δικό του Παράδεισο.

 

'Αραγε θα είναι όλοι εκεί;

Nina.jpg.992a62f149246191f1fcfc67b64b54ed.jpg

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!

 

Όλα τα κατοικίδια που παρέλασαν είναι πολύ όμορφα,αλλά το...γατόσκυλο του chris gti δεν παίζεται!  ;D  ;D Τι ράτσα είναι αυτές οι γάτες;

Χε Χε...θα του μεταφέρω το κομπλιμέντο ;)

Είναι το αρκουδόγατο, η ράτσα είναι Exotic shorthair (google it up), είναι διασταύρωση της Persian με την British/American shorthair... κατά την 35ετή ενασχόλησή μου με τα ζώα, είναι (με διαφορά) ο πιο ΤΕΛΕΙΟΣ χαρακτήρας ζώου/πλάσματος ever...αν ενδιαφέρεσαι για παραπάνω info στείλε μου pm...να σημειώσω οτι είναι η τρίτη μου γάτα στη συγκεκριμένη ράτσα (απο τους πρώτους στην Ελλάδα), την εχω προτείνει με ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ σε πολλούς φίλους και ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως με ευγνωμονούν για την επιλογή... ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να βάλω και την κοπέλα μου την αγαπημένη που έμεινε μαζί μου δέκα χρόνια και με "άφησε" δύο χρόνια πριν λόγω ενός αλήτη κτηνιάτρου - που το μόνο πράγμα που τον έσωσε ήταν η μεγάλη μου στεναχώρια...

Και ένα ποιήμα για όλες τις χαμένες μας αγάπες...

 

ΜΕΤΑ - Ν. Δήμου

 

Άραγε θα είναι εκεί;

 

'Αραγε θα είναι όλοι εκεί;

 

 

Με όρθιες ουρές θα έρθουν

να τριφτούνε στα πόδια μου;

Θα χουρχουρίσουν στα γονατά μου;

 

Αυτοί, που μου λείπουν κάθε μέρα,

θα είναι εκεί;

 

Αν ο Θεός είναι

αν είναι Πανάγαθος,

θα φτιάχνει για τον καθένα

τον δικό του Παράδεισο.

 

'Αραγε θα είναι όλοι εκεί;

 

Ανατρίχιασα ρε συ...το reunion με τους χαμένους μας φίλους...είθε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ray, μπάς και ήσουν καμία σατανική ιδιοφυία που χάιδευε την γάτα του καθισμένος στο εργαστήριο/ηφαίστειό του, παρακολουθώντας τα πιστά τσιράκια του να φτιάχνουν το νέο υπερόπλο του; Λέω, μπάς.

 

Τι "don't fuck with me" φάτσα είναι αυτή; Τα σπάει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ray, μπάς και ήσουν καμία σατανική ιδιοφυία που χάιδευε την γάτα του καθισμένος στο εργαστήριο/ηφαίστειό του, παρακολουθώντας τα πιστά τσιράκια του να φτιάχνουν το νέο υπερόπλο του; Λέω, μπάς.

 

Τι "don't fuck with me" φάτσα είναι αυτή; Τα σπάει.

 

Κι όμως ήταν γλυκύτατη. Απλώς η φώτο βγήκε έτσι.

 

Είναι το αρκουδόγατο, η ράτσα είναι Exotic shorthair (google it up), είναι διασταύρωση της Persian με την British/American shorthair... κατά την 35ετή ενασχόλησή μου με τα ζώα, είναι (με διαφορά) ο πιο ΤΕΛΕΙΟΣ χαρακτήρας ζώου/πλάσματος ever...αν ενδιαφέρεσαι για παραπάνω info στείλε μου pm...να σημειώσω οτι είναι η τρίτη μου γάτα στη συγκεκριμένη ράτσα (απο τους πρώτους στην Ελλάδα), την εχω προτείνει με ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ σε πολλούς φίλους και ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως με ευγνωμονούν για την επιλογή... ;) :)

 

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

073mu5.jpg

 

054bi4.jpg

 

Ο Bullάκος μου.... Τον εχω απο 2 μηνών και αισίως είναι 12 χρονων. Γεράκος.

μια μια πάμε την βόλτα μας. Δεν μπορείτε να φανταστήτε πόσο καλο σκυλί είναι. Αντίθετα με όσα ακούγονται για την ράτσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χε Χε...θα του μεταφέρω το κομπλιμέντο ;)

Είναι το αρκουδόγατο, η ράτσα είναι Exotic shorthair (google it up), είναι διασταύρωση της Persian με την British/American shorthair... κατά την 35ετή ενασχόλησή μου με τα ζώα, είναι (με διαφορά) ο πιο ΤΕΛΕΙΟΣ χαρακτήρας ζώου/πλάσματος ever...αν ενδιαφέρεσαι για παραπάνω info στείλε μου pm...να σημειώσω οτι είναι η τρίτη μου γάτα στη συγκεκριμένη ράτσα (απο τους πρώτους στην Ελλάδα), την εχω προτείνει με ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ σε πολλούς φίλους και ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως με ευγνωμονούν για την επιλογή... ;) :)

 

Σ΄ευχαριστώ για τις πληροφορίες!Θα το ψάξω και θα τα πούμε και με p.m. :)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται χοντρός αλλά δεν είναι...είναι η ράτσα που είναι τριχωτή και fluffy.

 

 

off topic αστείο video με αφορμή αυτό που είπες:Fluffy Damn :)

 

Θεός..

 

Χε Χε...θα του μεταφέρω το κομπλιμέντο ;)

Είναι το αρκουδόγατο, η ράτσα είναι Exotic shorthair (google it up), είναι διασταύρωση της Persian με την British/American shorthair... κατά την 35ετή ενασχόλησή μου με τα ζώα, είναι (με διαφορά) ο πιο ΤΕΛΕΙΟΣ χαρακτήρας ζώου/πλάσματος ever...αν ενδιαφέρεσαι για παραπάνω info στείλε μου pm...να σημειώσω οτι είναι η τρίτη μου γάτα στη συγκεκριμένη ράτσα (απο τους πρώτους στην Ελλάδα), την εχω προτείνει με ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ σε πολλούς φίλους και ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως με ευγνωμονούν για την επιλογή... ;) :)

 

Αρχίζεις να με ψήνεις και μένα καθώς έψαχνα για σπιτόγατο αλλά παίζει να 'χω ζήλειες με την Φρίντα διότι αυτή κάθεται σε αυλή.Τι τύπος είναι ο fluffy πάνω κάτω;Αραλίκι,ύπνος και φαΐ?  8)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείτε να φανταστήτε πόσο καλο σκυλί είναι. Αντίθετα με όσα ακούγονται για την ράτσα....

 

Νομίζω ,τουλάχιστον εδώ, συμφωνούμε ότι δεν υπάρχουν ''κακές'' ράτσες αλλά κακά αφεντικά που νομίζουν ότι αγόρασαν μηχανές θανάτου .

Και μόνο που τον βλέπω λυτό στη βόλτα του καταλαβαίνω  ;)

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου