Προς το περιεχόμενο

Έχετε κατοικίδια;Αν ναι παρουσιάστε τα!



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Απο το Φεβρουαριο εχουμε την Cookie. Δεν εχω καταφερω ακομη να την "πιασω" τη στιγμη που τραγουδαει οταν παιζω κιθαρα διοτι πολυ απλα απολαμβανω εκεινη τη φατσα οταν κανει το Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ. Μιλαμε ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Ειναι μικρουλα - 8 μηνων.  ;D

Τελειο το θεμα.

cookie.thumb.JPG.21d38fb383413afa2622ec2a1acb9b64.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το Φεβρουαριο εχουμε την Cookie. Δεν εχω καταφερω ακομη να την "πιασω" τη στιγμη που τραγουδαει οταν παιζω κιθαρα διοτι πολυ απλα απολαμβανω εκεινη τη φατσα οταν κανει το Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ. Μιλαμε ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Ειναι μικρουλα - 8 μηνων.  ;D

Τελειο το θεμα.

 

Σοβαρά;!Εμένα και οι γάτες και ο σκύλος φοβούνται το μπουζούκι και την κιθάρα (ή φοβούνται το παίξιμο μου)  ;D

 

Με τις χαμηλές συχνότητες του warwick τα βρίσκουν καλύτερα....

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η cookie γερνει το κεφαλι δεξια και παρακολουθει τον ενισχυτη με μεγαλη περιεργεια και μολις κανω κανενα σηκωμα πανω απο το 12ο ταστο μαλλον πιανει τη συχνοτητα και αρχιζει. Πολυ γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είχε κυνηγήσει και το δικό μου δηλαδή,γιατί ήταν πολύ φοβισμένο ώρες ώρες. ;D

 

'Εκλαιγα σαν μικρό παιδί όταν αναγκαστήκαμε να του κάνουμε ευθανασία,όντας "χτυπημένος" από επιθετικότατo καρκίνο των οστών στα 11 του χρόνια... :'(

 

[Στη 2η φωτογραφία ψάχνει μανιωδώς αυτή την μυστήρια μικρή κόκκινη κουκίδα που τρέχει σαν τρελή και δεν μπορεί να την πιάσει με τίποτα!Eίχε "ψύχωση" με το να την πιάσει κάποια μέρα! (laser)  :D ;D  ;D ]

 

Από τις πιό "παρεξηγημένες" ράτσες...

 

 

Τα σέβη μου για το ducati στο σαλόνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο θρεντ  :D :D

 

Για τα "μικρα" του E.G. εχω να πω οτι ειναι Σκετες γλυκες - απιστευτα σκυλια

 

 

Παρουσιαζω με μεγαλη μου χαρα τον "Εκτορα τον υπερκινητικο"

 

Μπασταρδο - ανευ ρατσας αλλα με τεραστια γοητεια

Γαλαζοπρασινα ματια με μελι χρωμα στο τριχωμα - στην φωτο δεν φαινονται καλα τα ματια του αλλα δυστυχως δεν εχω καποια αλλη καθοτι μας το χτυπησε αμαξι προ 2 μηνων και δεν υπαρχει πια - προλαβε ομως και αφησε 4 κουταβακια πισω του - μονο 1 απο αυτα ταιριαζε στον χαρακτηρα του και ετσι το κρατησαμε (τα αλλα φυσικα τα δωσαμε)

28112011722.thumb.jpg.d5feaa18993fbe0f0fff745adfab6b61.jpg

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ έχετε φτιάξει τη μέρα!! :D Δεν είναι φοβερό πόσο απίστευτα "γράφουν" όλα στο φακό;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stoner Jackass says "Όσο για την γάτα σου όμορφη αλλά...θα πάθει κανένα εγκεφαλικό βρε!Μην σε ψαρώνουν τα νάζια της και την ταΐζεις πολύ!Κακό της κάνεις!"

 

 

Mπά...για να πάθεις εγκεφαλικό πρέπει πρώτα να έχεις εγκέφαλο  ;D

Φαίνεται χοντρός αλλά δεν είναι...είναι η ράτσα που είναι τριχωτή και fluffy. Αν το δείς βρεγμένο μετά από μπάνιο θα καταλάβεις, ο μισός μένει  :) Στο θέμα βάρους και διατροφής είμαι απόλυτος (όπως και η κτηνίατρος)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου