Προς το περιεχόμενο

Έχετε κατοικίδια;Αν ναι παρουσιάστε τα!



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • 11 μήνες αργότερα...

H COOKIE μας !!!

 

Την βρηκαμε ημερων στη λιμνη του Αγ. Βασιλειου εξω απο τη Θεσσαλονικη, και τωρα ειναι επισημα κατοικος Μοναχου....

 

472652_10151067062349317_1157800923_o.thumb.jpg.28f43eb976259096951d30f9a7083f11.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τον Bon Jovi. Golden Retriever 1 έτους.

Μένει στην Νίκαια. Ήσυχος,καλοσυνάτος και με πολύ έντονο ταμπεραμέντο όπως το αφεντικό του.Αναζητεί γκομενάκι.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ έχω 2 γατάκια... Πρώτα ήταν η Άριελ που την υιοθετήσαμε με την αδελφή μου από μία φιλοζωική (σνομπ και με πολύ περίεργο νιαούρισμα, αριστοκρατικό με επίφαση βραχνάδας). Η γλυκιά μου κάθε φορά που κατεβαίνει τη σκάλα (αργά) κουνιέται σαν γυναίκα στην πασαρέλα!!! Έχει και κάποια παραπανίσια κιλά πλέον μετά τη στείρωση... Στην πρώτη φωτό φαίνεται σε ώρες χαλάρωσης!!!

 

Μετά μαζέψαμε από τον δρόμο ένα αρσενικό γατάκι που έκλαιγε κι η αδελφή μου τον έβγαλε Φούσκα (όσοι έχετε δει το παιδικό της disney θα καταλάβατε)... Είναι ο πιο γλυκός γάτος που έχω δει! Όλη την ώρα τρίβεται, με ακολουθεί παντού, αν δεν κοιμηθεί αγκαλιά γκρινιάζει και γενικά είναι υπέροχος!!! Στη δεύτερη φωτό αράζει στα πόδια μου την ώρα που γράφω στο Noiz!!!

 

Αυτά από τα γατάκια μου που τα έχω και στο χωριό να μη βαριούνται σε ένα σπίτι κλεισμένα!!!

ariel.thumb.jpg.9e5bcfecf93beeb2315f63b8a8457bd0.jpg

fouskas.thumb.jpg.65382ef098a344e149ac482de8bfc8f5.jpg

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου