Προς το περιεχόμενο

Decay Greed - War (funky_bassman)


funky_bassman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά ανεβάζω ένα τραγουδάκι από το EP που αναμένεται να κυκλοφορήσει σε λίγες μέρες μαζί με ένα clip που θα ανεβάσουμε στο utube!!! Την μπάντα λογικά την έχετε ξανακούσει από παλιό post με το Seventh sun (θα περιληφθεί κι αυτό στο EP) Οποιαδήποτε γνώμη δεκτή!!! ;D (ναι με έχει πιάσει δημιουργική κρίση τον τελευταίο καιρό)

Decay_Greed_-_War.mp3

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγριες ριφιες με ωραια χροια

Ωραιο κομματι με ΠΟΛΥ καλες δυναμικες

Η φωνη του τραγουδιστη ειναι ταμαμ για το ειδος αλλα πιστευω οτι ειναι ενα τσικ πιο μπροστα στην μιξη απ'οτι θα επρεπε, Επισης στην θεση σου θα εβαζα και ενα μιιιιικρο reverb στην φωνη του για να δειξει την χροια του πιο πολυ

ο μοας σκοτωνει στα τυμπανα και γουσταρω οπως και εσυ,αλλα εισαι λιιιιιγο χαμηλα :o

 

Κατα τα αλλα το κομματι σκιζει για τετοιο ειδος Μπραβο σας και συνεχιστε δυναμικά

:D :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μοας σκοτωνει στα τυμπανα και γουσταρω οπως και εσυ,αλλα εισαι λιιιιιγο χαμηλα :o

Thanks bro!!! Να'σαι καλά για τα λόγια... Για το ότι το μπάσο είναι σχετικά χαμηλά στη μίξη το ξέρω αλλά με φάγαν τα κυκλώματα αδελφέ... Έλεγα στον παραγωγό "ανέβασέ το λίγο το ρημάδι".... Τίποτα αυτός...  >:( "Εκεί πρέπει να είναι για το είδος που παίζεται"... 

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ ωραίο είναι....Μια χαρά είναι το μπάσο εκεί που είναι.

Εμένα οι φωνές μου φάνηκαν λίγγοοο πιο πάνω (σε σημεία- οι δεύτερες) ....τέσπα.

Πολύ ωραίο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απέχω 20 χρόνια από το είδος, αλλά είναι πολύ καλό. Συμφωνώ για φωνές. Θέλουν λίγο πιο κάτω, και ίσως ένα κλικ πιο wet (λέω τώρα εγώ σκεπτόμενος δυνατά);

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν κομμάτι τίποτα το ιδιαίτερο και παιδιά ξέρετε τραγουδώντας με αυτό τον τρόπο θα καταστρέψετε την φωνή σας.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν κομμάτι τίποτα το ιδιαίτερο και παιδιά ξέρετε τραγουδώντας με αυτό τον τρόπο θα καταστρέψετε την φωνή σας.

 

μηπως λεω μηπως εισαι λιιιιιγο νυχτωμενος οσον αφορα την συγκεκριμενη τεχνικη ?  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως λεω μηπως εισαι λιιιιιγο νυχτωμενος οσον αφορα την συγκεκριμενη τεχνικη ?  ;)

 

Τι μου λες... Πρόκειται περί τεχνικής λοιπόν. Εμ όσο ζεις μαθαίνεις. Αποσύρω το σχόλιο μου. Συνεχίστε παιδιά και είθε να εξελιχθεί και η τεχνική σας.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου λες... Πρόκειται περί τεχνικής λοιπόν. Εμ όσο ζεις μαθαίνεις. Αποσύρω το σχόλιο μου. Συνεχίστε παιδιά και είθε να εξελιχθεί και η τεχνική σας.

 

Θα εκλαβω το σχολιο σου ως καλαμπουρι μιας και οντως προκειται περι τεχνικης !!!

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου