Προς το περιεχόμενο

top 5


pixies

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

οποτε λες' date='ειναι περιττο να ψαξεις...καπου επεσαν[/quote']

 

Αν εννοείς τα μπαλάκια μου, ακούγεσαι σαν τις τύπισες που φωνάζουν "στα ***δια μου", δηλαδή γελοία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

οποτε λες' date='ειναι περιττο να ψαξεις...καπου επεσαν[/quote']

 

Αν εννοείς τα μπαλάκια μου, ακούγεσαι σαν τις τύπισες που φωνάζουν "στα ***δια μου", δηλαδή γελοία.

 

αν δεν καταλαβαινεις τι εννοω και θες επεξηγηση ακουγεσαι σαν αυτους που λενε οτι θελουν να καθονται αριστερα στις κυλιομενες,δλδ μαλακας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο βερολινο εισαι?

 

Aναρωτιέσαι μήπως συναντηθήκαμε στο La Folie;

 

 

περασα να σε δω αλλα δε με χαιρετησες,θυμασαι?

ησουν μπουκωμενος νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οποτε λες' date='ειναι περιττο να ψαξεις...καπου επεσαν[/quote']

 

Αν εννοείς τα μπαλάκια μου, ακούγεσαι σαν τις τύπισες που φωνάζουν "στα ***δια μου", δηλαδή γελοία.

 

Καλά ψύχραιμα, μη μας πάθεις και τίποτα. Ωραίος είσαι πάντως, τη λες στους πάντες και στραβώνεις κιόλας μετά. Ωραίιιιιιιος. (δε μου κάνει και εντύπωση που στέκεσαι αριστερά στις σκάλες :lol: :lol: ¶μα θες να αρχίσεις να διορθώνεις πάντως, οι σκάλες είναι δευτερεύον θέμα.)

 

Αυτά που κραυγάζεις σουπερφουνκ δείχνουν μία εμμονή στο στυλ που αναφέρει το 7' date=' το δε 9 μάλλον παραπέμπει σε αυτόκλητο υπερασπιστή απροστάτευτων κορασίδων. [/quote']

 

Σωστά. Είναι παράλογο να μην έχουμε γνώμη για τα πάντα. Κι εγώ έχω κάνει πυρηνική φυσική, νομίζω αυτό με εξουσιοδοτεί να έχω βαρύνουσα άποψη για τον οπλισμό του Κινεζικού στρατού. ¶σε που άμα δεν είσαι γυναίκα δεν πρέπει να σε νοιάζει αν ο άλλος είναι βιαστής ξέρω γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασα να σε δω αλλα δε με χαιρετησες' date='θυμασαι?

ησουν μπουκωμενος νομιζω...[/quote']

 

Παρακαλώ... δεν είναι σωστά τα αστεία με το επάγγελμα του άλλου... even Fluffers should make a living, you know... :roll: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η δεύτερη φορά που αναφέρεσαι σε παν/κα μαθήματα. Αν έχεις την ψευδαίσθηση ότι έχεις κάνει πυρηνική φυσική επειδή άκουσες 5 λόγια για τον πυρήνα πλανάσαι οικτρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασα να σε δω αλλα δε με χαιρετησες' date='θυμασαι?

ησουν μπουκωμενος νομιζω...[/quote']

 

Παρακαλώ... δεν είναι σωστά τα αστεία με το επάγγελμα του άλλου... even Fluffers should make a living, you know... :roll: :lol: :lol: :lol:

 

Από τη μία κραυγάζεις για την ομοφοβία, από την άλλη προσπαθείς να κατηγορήσεις τους άλλους για ομοφυλοφυλία. Αυτό δείχνει ότι καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι η κατάστασή σου δεν είναι φυσιολογική. Αλλά καλύτερα να απευθυνθείς σε έναν ψυχολόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, πλάκα πλάκα ρε φίλε, δε μας λες και τη δική σου λίστα; Δεν έχεις απαντήσει παρά μόνο για να μας δουλέψεις και να μας πεις φλώρους. Λοιπόν υποθέτω η λίστα σου θα είναι κάπως έτσι:

 

1. Οι μαλάκες που δε με αφήνουν να κάνω ό,τι θέλω λες και δεν είμαι μόνος μου στον κόσμο.

2. Οι μαλάκες που στραβώνουν και με μουτζώνουν όταν οδηγώ αγωνιστικά.

3. Οι μαλάκες που όταν τους βρίζω τολμάνε να με βρίσουν κι εκείνοι.

4. Οι μαλάκες που τα παίρνουν όταν πετάω παντού σκουπίδια και κάνω την πόλη να βρωμάει (συνυπολογίζεται και το ότι δεν αλλάζω βερμούδα).

 

Και προφανώς οι χειρότεροι απ'όλους...... Οι ελεεινοί..... ΟΙ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟΙ:

 

5. ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου