Προς το περιεχόμενο

Έμμονο Γκρίζο - Λάβα


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περικλή, που να το ξανακάνουμε τώρα?! πάμε για άλλα και άσε τα παλιά για πρόκληση για κάτι καινούργιο και καλύτερο (πάντα έτσι σκέφτομαι στη μουσική! Στα 70 με το καλό θέλω να κάνω την καλύτερη μουσική της ζωής μου!! :D ;D)

 

Ρε συ, τι σύγκριση είναι αυτή που κάνεις!!! (Humble Pie)..χαίρομαι πάντως που βλέπεις κάτι ιδιαίτερο γιατί είναι ένα ζητούμενο αυτό για μία μπάντα (να παίζει κάτι γνώριμο αλλά να είναι και original).

 

Ενημερώνω  στο noiz για όλα τα Live μας, οπότε...see you soon!!

 

Eυχαριστώ πολύ!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το live των Humble pie στο Fillmore (του Βill Graham ) ΔΕΝ νομιζω να υπαρχει στο tube να σου γραψω μια κασσετα να την ακουσεις και μετα τα συζηταμε.Εχω μια ιδιαιτερη ''ικανοτητα '' οταν ακουω κατι και το προσεχω αυτοματα να κανω playback στην μνημη και να παφτω διανα.

Αυτο το Γκρουπ πρεπει να το κρατησετε αλλα με πιο εξυπνο τροπο Management .Eιναι κριμα με τετοιο παιξιμο να μην γινεται must.Aντε καλη επιτυχια . ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη γνωμη μου την εχω εκφρασει πολλες φορες.

 

Οσο ακουω κατι που δεν αποριπτω εξ αρχης (σε μενα τουλαχιστον αυτο συμβαινει) προσπαθώ να εντοπισω το ΓΙΑΤΙ μου αρεσει,περα απο τεχνικες,ηχοληπτικες ή αλλες λεπτομερειες που ειναι περισσοτερο για τους τρελαμενους με την παραγωγη τα παιξιματα κτλ...

 

Μου αρεσετε λοιπον γιατι υπαρχει ενας θανατηφορος συνδυασμος:

Eνα ξεχειλιζον μερακι στα παντα αλλα με την υποβοσκουσα αλητεια του ''Αυτοι ειμαστε και σ' οποιον γουσταρει..''

Ειμαι φαν Χαρη! ;)

NEVER GIVE UP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αξιώθηκα να ακούσω το κομμάτι και συμφωνώ με το Σταύρο. Μεράκι και αλητεία.

Για άλλη μια φορά, χίλια εύγε.

 

να σου γραψω μια κασσετα να την ακουσεις

Τι είναι η κασέτα; :D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KΑΣΣΕΤΑ ειναι ενα πραγματακι που χρησιμοποιουσαμε παλια για να γραφουμε κομματια απο βινυλια και μετεπειτα cd ναουμε. ;D ;D ;D Για δες ενα μοντερνο τεκνο μες στο hitec εισαι Χαρουλη  :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KΑΣΣΕΤΑ ειναι ενα πραγματακι που χρησιμοποιουσαμε παλια για να γραφουμε κομματια απο βινυλια...

Τι είναι τα βινύλια; :D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας ευχαριστήσω λέγοντας ότι είστε μια πολύ καλή μπάντα με εξαιρετικό ήχο, πολύ καλούς μουσικούς εκτελεστές, ενδιαφέροντα μουσικά σημεία, αλλά θα σας στενοχωρήσω παρατηρώντας ότι ενω ο τραγουδιστής είναι σωστός, η μελωδική γραμμή του τραγουδιού είναι κάτω από αδιάφορη. Επίσης ο στίχος δεν μου έδωσε αυτό το "ρέον" που χαρακτηρίζει ένα σπουδαίο τραγουδι και το κάνει να ξεχωρίζει από το αδιάφορο. Να υποθέσω ότι κάνατε πρώτα τη μουσική (εννοώντας τα όργανα) και μετά βάλατε τα λοιπά (φωνή, μελωδία, στίχο);

Yeap !

Μπράβο Χάρηη & Co.

Ωραίο γκρουπ, ωραίο (καίτοι ενίοτε άνισο) υλικό.

Like !

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που φοράει η κυρία.

Απο κατω δεν πιστευω να ανακαλυψες σιλικονη Γιατρε μου.(πολυ στην χημικη ορολογια το εχουμε ριξει σε αυτο το thread  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσετε λοιπον γιατι υπαρχει ενας θανατηφορος συνδυασμος:

Eνα ξεχειλιζον μερακι στα παντα αλλα με την υποβοσκουσα αλητεια του ''Αυτοι ειμαστε και σ' οποιον γουσταρει..''

Ειμαι φαν Χαρη! ;)

NEVER GIVE UP

 

Σταύρο πάντα έχεις να πεις κάτι ενδιαφέρον για μας και χαίρομαι πραγματικά για αυτό.. καταλαβαίνω την φράση σου και σε ευχαριστώ αλλά μην μας παρεξηγήσουν..ενδιαφέρομαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για το αν σας αρέσει η μουσική μας (και αν όχι, γιατί). Ακόμη και από τη χειρότερη κριτική κρατάω έστω ένα 5% που μπορεί να είναι αληθινό ή να μας αφορά πραγματικά και πάντα με βοηθάει στη συνέχεια. Γνωρίζω τι έχει να προσφέρει πάνω-κάτω αυτό που παίζουμε αλλά πάντα μαθαίνω κάτι χρήσιμο από όλες τις απόψεις....καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ τον τρόπο που το είπες, απλώς εξηγώ πως το αντιλαμβάνομαι για να μην θεωρηθούμε "ψωνια" με την κακή έννοια (γιατί με την καλή, είμαστε) ;D ;D

 

Μόλις αξιώθηκα να ακούσω το κομμάτι και συμφωνώ με το Σταύρο. Μεράκι και αλητεία.

Για άλλη μια φορά, χίλια εύγε.

 

Yeap !

Μπράβο Χάρηη & Co.

Ωραίο γκρουπ, ωραίο (καίτοι ενίοτε άνισο) υλικό.

Like !

 

Τhanks guys! Much appreciated! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου