Προς το περιεχόμενο

ACS COURIER !!!


foxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας

Θα ηθελα να πω το παραπονο μου και ετσι ισως βοηθισω με τον τροπο αυτο και αλλους συμφορουμιτες μουσικους ωστε να μην πεσουν στην ιδια φαση με την δικη μου.

Εκανα μια αγοραπωλησια μεσω smart.noiz.gr και πηρα με αντικαταβολη ενα πλικτρο μεσω ACS.

ολα καλα παρελαβα το οργανο παρεδωσα τα χρηματα αλλα δυστιχως το παλικαρι που περιμενε τα χρηματα του ενημερωθηκε απο την εν λογω εταιρεια οτι θα παρει την επιταγη με τα χρηματα σε 20 μερες.

Σε αντιθετη φαση ομως με την ταχηδρομικη μεταφορικη ποτε δεν αντιμετωπισα τετιο προβλημα.

καλο θα ειναι πριν στειλετε κατι να ρωτησετε και να διαλεξετε courier που δεν θα σας βαλει σε τετια καθυστερηση και μπελαδες τετιου περιεχομενου,ο καθενας μας μπορει να πουλαει κατι ακομα και απο αναγκη και να χρειαζετε αμεσα αυτα τα χρηματα.

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει προσοχή και ποιας τράπεζας το λογαριασμό θα δηλώσεις γιατί οι περισσότερες κρατάνε προμήθεια.

 

Στην Γενική Ταχυδρομική μου είπαν προχθές ότι καλώς προσκόμισα λογαριασμό της Alpha Bank γιατί δεν κρατάει προμήθεια όπως άλλες.

 

Όσο για τα χρήματα κατατέθηκαν στο λογαριασμό μου την επόμενη μέρα παραλαβής του αντικειμένου.

 

Υ.Γ.Δεν έχω καμία προσωπική σχέση με συγκεκριμένη τράπεζα ή courier.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου