Προς το περιεχόμενο

Φέρτε μου ένα γιουκαλίλι!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπον επιδη και εγω εψαχνα καιρο  ukelele, εκαν μια ερευνα αγορας και βρηκα καποια ukelele πυ ειναι κοντα στη τιμη που ψαχνεις. επισκεψου το site : http://www.nakas.gr/ .

Πατα στο πρωτο εικονιδιο που θα δεις και μετα μπορεις να γραψεις στην αναζητηση "ukelele" και θα το βρεις.

 

Παρολα αυτα, η αλήθεια είναι οτι μόλις σημερα σε ένα κατάστημα στο Βολο βρήκα ukelele σε καλητερη τιμη : 40 Ευρω, σίγουρα η ποιότητα παιζει ρόλο στη τιμή.

 

Ελπίζω παιδια να σας κατατοπισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά, υπάρχουν ξεθαψίματα και ξεθαψίματα, νομίζω πως ο συνφορουμίτης το έκανε από καλή πρόθεση για κάθε τυχόν ενδιαφερόμενο, και σε ένα θέμα που δεν είναι από τα "καμένα" του Νόιζ. Καλώς ήρθε!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την υπερασπιση! και ναι μαλλον ετσι ηταν ' ειναι απο τις πρωτες φορες που γραφω σε Blog και απλα ξεχασα να γραψω στην αρχη οτι δεν διαβασα τις απαντησεις μεχρι το τελος για τυχον υπαρχουσες απαντησεις στην ερωτηση!

 

Ενυγουεη, το Uklelele τα σπαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ένα εδώ και 5 χρόνια  ;D το είχα πάρει τότε κάνα 50άρι,καλούλι είναι, από πορτογαλικό μαόνι αλλά έχω θέμα με τα κλειδιά.. Παρότι το κούρδισμα γίνεται με "ξεβίδωμα-κούρδισμα-βίδωμα" και είναι λίγο ταλαιπωρία, πάλι χάνει μετά από λίγη ώρα παίξιμο.. Καθότι το μήκος των χορδών είναι μικρό η τονικότητα χάνεται πολύ εύκολα.

Πάντως κωλολέει (και άσχετο : εμπερικά και στατιστικά, το γουστάρουν και οι γυναίκες πολύ) ..

Tracks to listen to : Pearl Jam - Soon Forget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα φτηνά έχω δει είναι όντως για πέταμα, κυρίως διότι δεν υπάρχει περίπτωση να παίξεις πάνω από 3 λεπτά χωρίς να ξεκουρδιστούν - ακόμα και αν έχει σφίξει τις βίδες στα κλειδιά ο μασίστας.... Όπως ισχύει συνήθως: ό,τι πληρώνεις παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ****λέει (και άσχετο : εμπερικά και στατιστικά, το γουστάρουν και οι γυναίκες πολύ)

 

 

Το προσυπογράφω

Ίσως να είναι η μοναδική περίπτωση που το μέγεθος δεν μετράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα κ απο εμενα!

πολυ ενδιαφερον το uke σαν οργανο ,αλλα θελω να ρωτισο κατι.πεσ πως βρικατε να αγορασετε απο καπου.

Υπαρχει καποιος για να σ μαθει?Καποιος καθηγητης ή ωδειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου