Προς το περιεχόμενο

Crystal Planet


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αν ήμουν έστω σε μια μπάντα, που δεν γίνεται λόγω εργασίας, οικογένειας, παιδιών κ.λ.π., θα έδινα τον blackstar και θα έπαιρνα τον καινούργιο signature marshall του καράφλα http://www.thomann.de/gr/marshall_joe_satriani_head.htm.

Αλλά τόσα λεφτά και watt για το σπίτι  ;)

Άσε που δεν είμαι και τόσο καλός, για τέτοιον ενισχυτή  ;). Κρίμα θα πάει  ;D ;D ;D

 

Επαναλαμβάνω... κόψε τη γκρίνια  ;D ;D ;D ;D

 

Εκτός και αν το κάνεις επίτηδες  ;) για να σου πω αυτό που πιστεύω: Ναι είσαι τόσο καλός.

 

Βέβαια να τα σκάσεις και να μην τον χαρείς, έχεις δίκιο δεν αξίζει τον κόπο.

 

Από την άλλη πάντα υπάρχουν και τα πιο «σουλουπωμένα» κεφάλια Marhall και ενίοτε σκάει και καμιά ευκαιρία στις αγγελίες.

 

Πάντως, τα ρημάδια τα Marshall έχουν αυτά τα τόσο χαρακτηριστικά μεσαία, που είναι βούτυρο στο ψωμί του κιθαρίστα.  ;) ;D 8)     

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβάνω... κόψε τη γκρίνια  ;D ;D ;D ;D

 

Εκτός και αν το κάνεις επίτηδες  ;) για να σου πω αυτό που πιστεύω: Ναι είσαι τόσο καλός.

 

Βέβαια να τα σκάσεις και να μην τον χαρείς, έχεις δίκιο δεν αξίζει τον κόπο.

 

Από την άλλη πάντα υπάρχουν και τα πιο «σουλουπωμένα» κεφάλια Marhall και ενίοτε σκάει και καμιά ευκαιρία στις αγγελίες.

 

Πάντως, τα ρημάδια τα Marshall έχουν αυτά τα τόσο χαρακτηριστικά μεσαία, που είναι βούτυρο στο ψωμί του κιθαρίστα.  ;) ;D 8)     

Είδομεν, αν πέσει τίποτα καλό  ;) και αλήθεια εγώ το πιστεύω και το ξέρω ότι απέχω ακόμη από το να θεωρηθώ καλός  ;)

 

Ωραιος ρε Πανο ;)

Μονο ολιγον τι ''κρατημενο'' σε ακουσα...κατα τα αλλα κομπλε ;D

 

Ναι γιατί ενώ είναι απλό σχετικά το κομμάτι, είναι απαιτητικό στα σηκώματα  ;).

Και δεν δικαιολογούμαι, αλλά το έγραψα μέσα σε ένα δίωρο  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου