Προς το περιεχόμενο

λαμπατος 30-50w 350 ευρω


Stef4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Lambatos 30-50w με 350 ευρα...χμμμ...

 

Bugera.

 

Ασε τα μαγαζα στην μοιρα τους...οποιος σου κακολογει ενα προιον και σου "πουλάει" άλλο χωρις αρκετες αποδιξεις για την κακολογια του..should be shot! ;D

 

πλάκα κάνω αφενός...

 

μπαη δε γουέι... αγγελίες τσέκαρες? με 350ε αν περιμένεις λιγο...ΑΝΕΤΑ βρίσκεις...καλο lambato..για μεταλχαρντσλεγιερσατανουυυυυ καταστασεις..

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μη φοβάσαι την ποιότητα, οι νέοι marshall έχουν μια χαρά προβλήματα κι αυτοί! (βλέπε haze 40...).

 

Αν θέλεις σούπερ λαμπάτο γκάζι και καλή ποιότητα, προτείνω άνετα τους παρακάτω που είναι κοντά στο budget σου (πάνω από 299Ε, έχεις τσάμπα μεταφορικά):

 

http://www.thomann.de/gr/jet_city_amplification_jca2212_guitar_combo.htm

 

http://www.thomann.de/gr/jet_city_amplification_jca5012_combo.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bugera έχω και είναι μια χαρά ενισχυτές. Απλά ο τύπος που στο είπε αυτό δεν πούλαγε την εταιρία αυτή και σου είπε πάρε αυτή που πουλάω...Στις αγγελίες έχει μία ευκαιρία blackstar 40ρη 450 ευρώ. Τον ήθελα και εγώ αλλά που λεφτά?....αν σε παίρνει κάνε την υπέρβαση. Μιλάμε για εργαλείο....εννοείται καμία σχέση με τον πωλητή δεν έχω.

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετοί σνομπάρουμε την Mπλιάχρινγκερ από όσο ξέρω, εγώ την εχω δει στα πεταλάκια και δεν... αλλά ή Bugera είναι κάτι άλλο τελείως.

 

Να σου δώσουν το θέμα του Bill στο noiz που έχει αναλυθεί αρκετά ένα μοντελάκι της Μπουγκέρα.

 

Επίσης εγώ πήγα σε ένα μαγαζί και τους είπα ότι κοιτάω και τους Bugera και μου είπαν "Kαι πολύ καλά κάνεις!".  ::)

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετοί σνομπάρουμε την Mπλιάχρινγκερ από όσο ξέρω, εγώ την εχω δει στα πεταλάκια και δεν... αλλά ή Bugera είναι κάτι άλλο τελείως.

 

Να σου δώσουν το θέμα του Bill στο noiz που έχει αναλυθεί αρκετά ένα μοντελάκι της Μπουγκέρα.

 

Επίσης εγώ πήγα σε ένα μαγαζί και τους είπα ότι κοιτάω και τους Bugera και μου είπαν "Kαι πολύ καλά κάνεις!".  ::)

 

 

θα παρω bugera τελος  :P

αλλα και κατι αλλο.. κανει για το σπίτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θα παρω bugera τελος  :P

αλλα και κατι αλλο.. κανει για το σπίτι?

 

Και όταν τον πάρεις καλορύζικος και καλόπαιχτος  :D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος ο jet city ειναι πολύ ενδιαφέρων ενισχυτης αλλά που να τον ακουσουμε ελλάδα ρε γμτ...

 

Από Ελλάδα δε ξέρω. Να πω την αλήθεια, άνετα θα δοκίμαζα ένα jet city για λίγες μέρες, κι αν δε μου κάνει το στέλνω πίσω στο thomann με 20Ευρώ και παίρνω bugera ή ό,τι άλλο. Ισχύει ότι Jet City = Soldano made in China. Ο μαμάκας πήγα και πήρα randall head (China) από Ελλάδα και δεν έλεγε και πολλά, αχ και να είχαμε bugera ή jet city τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου αρέσουν οι jet city. Αλλά οι δικάναλοι. Όσο για τους μπουγκέρα και εμένα με σνομπάρανε σε μαγαζί που τους είπα ότι το σκέφτομαι και μου προτείνανε....koch που είχε ...800 ευρώ.... >:(έλεος....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου