Προς το περιεχόμενο

αυτοκολλητα και promotion..


mitridis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα!

 

Σκεφτομαι τον τελευταιο καιρο να κανω μερικα αυτοκολλητα για ενα μικρο project που εχω με ενα κολλητο μου, ετσι για promotion ποιο πολυ, και βρηκα μερικες εταιριες ονλινε που κανουν αυτοκολλητα αλλα δεν ειμαι σιγουρος, εχουμε κανει ενα-δυο logo με το photoshop αλλα σκεφτομαι να κανουμε πρωτα καμια 50αρια σε καποιο τυπωγραφιο εδω κοντα και να δουμε πως φαινονται πριν παραγγειλω 1000!

 

Εχει κανεις εμπειρια με το θεμα?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω εμπειρια με αυτοκολλητα.

Αυτό εννοώ και εγώ...

Επαναλαμβάνω γίνε συγκεκριμένος... θές χαρτί ή βινίλιο? Έχεις κοπτικό ή όχι? Τι μέγεθος το θές? Ξέρεις να δουλεύεις στο photoshop ώστε να δώσεις το κατάλληλο προς εκτύπωση αρχείο? Ξέρεις από 4χρωμία-3χρωμία? ...μπορώ να γράψω μισή σελίδα 8)

 

αλλα σκεφτομαι να κανουμε πρωτα καμια 50αρια

για καμμιά 50ριά δεν χρειάζεται και καμμιά εμπειρία. Παίζεις και μαθαίνεις...και λογικά πληρώνεις 20 ευρώ τη φορά...τόσο έχει το τετραγωνικό μέτρο ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εννοώ και εγώ...

Επαναλαμβάνω γίνε συγκεκριμένος...

 

θέλω να έχει κόλλα μόνο από τη μία πλευρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να έχει κόλλα μόνο από τη μία πλευρά.

Από ποιά? Θα το κολλήσεις μέσα ή έξω από το τζάμι...οπότε θα κάνεις flip το γραφικό? ;)

Ευχαριστώ...αυτή τη λεπτομέρεια την είχα ξεχάσει...Εάν το κολλήσεις έξω από το τζάμι, θέλεις και UV :-*

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου