Προς το περιεχόμενο

Απορία πριν το ξεκίνημα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Είδα κ στις αγγελίες τι έχει κ η αλήθεια ειναι οτι μου άρεσαν 2 που ειναι  αριστερά κ βολευουν κιόλας αλλά γενικά με μεταχειρισμένα δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες!

 

Για κανένα jack n danny έλεγα κ γω αλλα φοβόμουν μηπως δεν κάνουν ουτε για αρχάριο.Τωρα με καθησυχάσατε καπως! :)

Ξέρετε αν μπορώ να παραγγείλω απο Ελλάδα ή μόνο εξωτερικό?

 

Να'στε καλά για τις απαντήσεις παιδιά

 

Είσαι αριστερόχειρας, αυτό είναι σίγουρο; J&D μπορείς να πάρεις από κάποια αγγελία- αφού πρώτα βέβαια το δεις από κοντά ότι είναι σε καλή κατάσταση.

 

ΥΓ: Ε, όχι και... σαντούρι  ;D ;D ;D Μεταλλόφωνο   ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα κ στις αγγελίες τι έχει κ η αλήθεια ειναι οτι μου άρεσαν 2 που ειναι  αριστερά κ βολευουν κιόλας αλλά γενικά με μεταχειρισμένα δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες!

 

Για κανένα jack n danny έλεγα κ γω αλλα φοβόμουν μηπως δεν κάνουν ουτε για αρχάριο.Τωρα με καθησυχάσατε καπως! :)

Ξέρετε αν μπορώ να παραγγείλω απο Ελλάδα ή μόνο εξωτερικό?

 

Να'στε καλά για τις απαντήσεις παιδιά

Δεν θα ήταν καλό προτού παραγγείλεις, να πας σε μερικά μαγαζιά (αν έχεις τη δυνατότητα) και να δοκιμάσεις μερικά μπάσα;

Να έχεις μια πρώτη επαφή, να δεις πως "κάθονται" στο χέρι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα ήταν καλύτερα για να μην πάρω κ γουρούνι στο σακί που λένε αλλα είναι κάπως μακριά το κοντινότερο μουσικομάγαζο γιαυτό κατέληξα σε παραγγελεία.

 

TERRY το μεταχειρισμένο jack που λες δυστυχως δεν μπορώ να το δω απο κοντά :( (αν λεμε το ίδιο βέβαια)

Αριστερός δεν ειμαι αλλα εχω ένα θέμα με τα δάχτυλα (του αριστερού)κ σίγουρα βολευει περισότερο να παίζω τις χορδές παρα να πατάω τα τάστα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου