Προς το περιεχόμενο

Έλληνες Κατασκευαστές κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σορυ για την αγνοια μου' date=' αλλα ποιός είναι ο Γιάννης Κωνσταντίνου?[/quote']

 

Παρακαλώ!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Constantine

 

a.k.a Hellblazer

 

P.S. Η ταινία ήταν η μεγαλύτερη μαλακία που είδα ποτέ. :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαλιστα...! Χοντράδι σίγουρα...

Στη αρχή μου ήρθε στο μυαλό εκείνη η αλλη η λαλακια με τον Κιανου Ριβς, δεν θυμάμαι, που έκανε καποιον άγγελο Constantine? Εκέι την πάτησα εγω! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα...! Χοντράδι σίγουρα...

Στη αρχή μου ήρθε στο μυαλό εκείνη η αλλη η λαλακια με τον Κιανου Ριβς' date=' δεν θυμάμαι, που έκανε καποιον άγγελο Constantine? Εκέι την πάτησα εγω! :twisted:[/quote']

 

 

Αυτήν ακριβώς λέω! :wink:

 

Μάλλον το μπέρδεψες με το Hellraiser το οποίο (ειδικά το Νο1) ήταν φανταστική ταινία κατά τη γνώμη μου.

 

Λοιπόν το αβατάρ σου μοιάζει πολύ με τον Constantine... που για όσους θέλουν να γνωρίζουν, είναι ήρωας κόμικς, από τα πλέον εκλεκτά παιδιά... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"ThemisΣτο εργαστήριο του τεχνικού (ή πολυ-τεχνικού...ειχε παλια στουντιο και διδάσκει και κιθάρα) που συνήθως πηγαίνω οργανα μου, εχω δεί μια δική του Paul που εφτιαχνε για κάποιον - αλλα δεν την είδα ποτέ τελειωμένη (φαινόταν πάντως καλή) ούτε ξέρω τιμες. Τον λενε Πανο Οικονομάκη, δεν ξέρω αν τον ξέρει κανένας? Δεν έχω τηλέφωνο, κλπ τώρα πρόχειρο, κάπου στην Δαφνη."

 

 

 

 

έχω δει δουλειές του Πάνου Οικονομάκη και πραγματικά είναι αξιόλογες

τα στοιχεία του μπορείς να τα δεις στο site

 

http://www.enigmagt.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά εδώ. Έχω ακούσει τα καλύτερα γι'αυτόν και έχω δει σε βίντεο ένα custom μοντέλο του το οποίο φαινόταν φανταστικό. Με λίγα λόγια κάνεις ό' date='τι θες. Όχι ότι θα σε συμφέρει και πολύ οικονομικά γιατί είναι 100% custom. Στη Ν.Σμύρνη είναι όπως θα δεις στο λινκ και λέγεται Oικονομάκης.

 

(δεν έχω πάει ποτέ, δεν τον ξέρω...)

 

Τς τς τς....θα σας μαλώσω...παλιόπαιδα...ολόκληρο "εδώ" κανένας δε γούσταρε να κάνει κλικ? Θα γλυτώνατε και ένα σωρό μηνύματα "μαγαρίζοντας το thread.... :lol: :lol: :lol:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το σίτε του τύπου !!!!!

 

 

 

Η προμήθεια των ξύλων γίνεται από τις εγκυρότερες πηγές του εξωτερικού, από τις ίδιες πηγές που προμηθεύονται και οι γνωστότεροι κατασκευαστές. Αποφεύγεται η προμήθεια ξυλείας από ντόπιους εμπόρους που προμηθεύουν επιπλοποιούς. Αυτό εξασφαλίζει ότι τα ξύλα των κιθάρων Enigma θα έχουν το σωστό βάρος, ωραία εμφάνιση και καλό ήχο.

 

ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!(αυτός είμαι εγώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου