Προς το περιεχόμενο

Funny Instruments


kourosava

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:lol: Τι πάει να πει ο ποιητής?

O ποιητής λέει:

Οτι εργαλείο και να αγοράσει δεν μένει ποτέ ευχαριστημένος. Μετα απο κάποιο χρονικό διάστημα τα βλέπει όλα κουβάδες!!!! :D :D :D ρε τι πάθαμεεεεεε!!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol: 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: Τι πάει να πει ο ποιητής?

O ποιητής λέει:

Οτι εργαλείο και να αγοράσει δεν μένει ποτέ ευχαριστημένος. Μετα απο κάποιο χρονικό διάστημα τα βλέπει όλα κουβάδες!!!! :D :D :D ρε τι πάθαμεεεεεε!!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol: 8O

 

Κοίτα, εν μέρη έχεις δίκιο, κι εγώ ψάχνω συνέχεια κάτι άλλο, αλλά δεν σταματώ να είμαι σταθερός σε αυτά που χρησιμοποιώ, αν είσαι στην φάση “ψάχνομαι”, είναι λογικό να ψάχνεις το καλύτερο, αλά αν ήδη κάνεις κάτι και αντικαθιστάς συνέχεια αυτά που χρησιμοποιείς τότε χάνεις τον αρχικό σου στόχο, δεν είναι κακό πάντως να πειραματίζεσαι με καινούρια πράγματα.

 

Το ψαχτίρι σε καινούρια hardware και software συμβαίνει συνήθως όταν είσαι στο ξεκίνημα και προσπαθείς να καταλήξεις σε αυτό που είναι για σένα το καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημασια εχει εμπνευση

σημασια εχει τι γραφει χλωμο προσωπο

σημασια εχει φαντασια , δημιουργικοτητα.

ολα τα μουσικα οργανα ειναι ιδια

ολα σκονιζονται το ιδιο αν χλωμο προσωπο

δεν εχει καθαρη ψυχη , καθαρο μυαλο γραψει μουσικη .

μουσικα οργανα δεν κανουν θαυματα

θαυματα κανουν χερια

θαυματα κανει ψυχη , μυαλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I agree with you brother Indian.

 

When somebody is looking for new instruments for me it seems that it has lot of time to spend cause it is not interested in writing music.

 

But that kind of person can be a very good performer cause all the musicians are not composers too.

einai oraia ston paradieso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: Τι πάει να πει ο ποιητής?

 

Tο ψαχτίρι σε καινούρια hardware και software συμβαίνει συνήθως όταν είσαι στο ξεκίνημα και προσπαθείς να καταλήξεις σε αυτό που είναι για σένα το καλύτερο...

 

Ακριβώς αυτό προσπαθώ να κάνω. Να καταλήξω στο καλύτερο για μένα :D

Εχω πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου!!! :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου