Προς το περιεχόμενο

Η ωδή της Δεής


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δα και το ξαναβλέπω.

Μαμάει και Δέρνει.

 

Δεν μπορώ να συνεχίσω την ανάλυση τώρα....είμαι λίγο fragile σήμερις.

 

Fragile είμαι γενικώς και πάντα ,μη με πατήσεις το κάλο μπάρμπα ...........αλλά όχι στο μουχαμπέτι μου τη μουσική  ;D

Χώσε ρε Σούρδε ;D ,στη χώρα του τζάμπα ,όλα δωρεάν είναι ,ποιός ο λόγος να αυτολογοκρινόμαστε?

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

 

@LK κύριε συνήγορε επιτρέπεται να σκάβουμε τα άλση ή ο ληστοσυμμορίτης παρανόμησε;   ;D ;D ;D ;D

 

Το αγροτεμάχιο ,είναι υπό αμφισβητούμενο καθεστώς ,υπό την εκκλησία της Ελλάδος ,οπότε δεν παρανόμησα ,απλά εκμεταλεύτηκα το παράθυρο της αμφισβήτησης ,όπως συχνά συμβαίνει παλιοκανάγια Τι-ρέιντζερ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το αγροτεμάχιο ,είναι υπό αμφισβητούμενο καθεστώς ,υπό την εκκλησία της Ελλάδος ,οπότε δεν παρανόμησα ,απλά εκμεταλεύτηκα το παράθυρο της αμφισβήτησης ,όπως συχνά συμβαίνει παλιοκανάγια Τι-ρέιντζερ  ;D ;D ;D

 

Αυτά τα λες εσύ κονσερβοκουτάκια  ;D ;D ;D Και αν έχεις στήσει καμιά παράγκα εκεί και  απαιτήσεις χρησικτησία;  ;D  Νομίζεις ότι δεν ξέρω τι κουμάσια είστε εσείς οι... κατσαπλιάδες της... ΖΑΝΑΕ;  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εγώ περιμένω την εμπεριστατωμένη νομική άποψη του κ. συνηγόρου. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγώ περιμένω την εμπεριστατωμένη νομική άποψη του κ. συνηγόρου. 

Καθότι ο συνληγορος του δημοσίου ,σήμερις νοιώθει φραγκιλέ  ;D, ημείς οι κομμουνισταί θα στήσουμε παράγκα ,εις την αμφισβητούμενη έκταση και έντε μετά ο Δένδιας να μας βγάλει  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Fragile είμαι γενικώς και πάντα ,μη με πατήσεις το κάλο μπάρμπα ...........αλλά όχι στο μουχαμπέτι μου τη μουσική  ;D

Χώσε ρε Σούρδε ;D ,στη χώρα του τζάμπα ,όλα δωρεάν είναι ,ποιός ο λόγος να αυτολογοκρινόμαστε?

\

Terry και Sammy...ειλικρινά είμαι fragile σήμερα......αλλά θα επανέλθω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

\

Terry και Sammy...ειλικρινά είμαι fragile σήμερα......αλλά θα επανέλθω!

 

Φραγκιλέ φίλως ,να το ξέρεις ,όποτε καταπίπτεις παχαίνεις ,κοίτα να ξεφραγκιλέ γληγουρα ,ίνα μη βάλω τας φωνάς  ;D ;D ;D................προτιμώ να έχω σαν αντίπαλο ένα δικεόρο της πλουτοκρατίας και των μουνοπωλείονε ευειδή ,παρά τσόλια μπαφούσκες  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου