Προς το περιεχόμενο

Η ωδή της Δεής


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ιδιοφυές !

Με το σωστό promo, θα ακούγεται παντού!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βαλτός είσαι αδερφέ και με θυμήθηκαν πρωί πρωί ?

 

Ήταν καλοί πάντως ... μου δώσαν 10 μέρες διορία  ;D

Έπρεπε να τους βάλω και το τεμάχιο να ακούσουν μπας και μου δώσουν 20  ::)

 

 

edit : Κι εμένα μ' άρεσε 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ δια τα καλά σας λόγια, στα περί νηφαλιότητος έχω να πω ,πως ή κιθάρα και το κιθαρόμπασσο γράφτηκαν εντελώς νηφάλια καθότι ο μετρονόμος καραδοκούσε .

Τα φωνητικά γράφτηκαν σε σχετική κατάσταση ευθυμίας .

Το τουμπερλέκι δεν γράφτηκε ποτέ καθότι ο παίχτης που κουβάλισα για το σκοπό έγινε ντέφι απ το πολύ τσίπουρο και το μόνο που κράτησα ήταν οι κραυγές του στο φινάλε ,μαζί με κάτι ψιλά κοπανήματα ;D

Το ''τουμπερλέκι'' είναι ψηφιακό και το έφιαξε ένας καλός φίλος ο οποίος έκανε και το μάστερινγκ .

Ο σκύλος που ακούγεται είναι πραγματικός -βέβαια γαύγισε μόνο μια φορά και τον συνέλαβε το μικρόφωνο της κιθάρας σε κάποια παύση  ;D Μου άρεσε καθότι είναι και θυληκού γένους ,άρα σκύλα και την ανέδειξα σε ροκ σταρ  ;D

Αναμένω το σκηνοθέτη μου για ν' αρχίσουμε τα γυρίσματα του οβίδεον κλιπ  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η λέξη "τιτανοτεράστιος" δεν είχε αποδοθεί, αριστείνδην βέβαια, αλλού θα έπρεπε από σήμερα να στολίζει το κειμενάκι κάτω απ' το nickname σου και πάνω από τη φωτό σου . :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμένω το σκηνοθέτη μου για ν' αρχίσουμε τα γυρίσματα του οβίδεον κλιπ  8)

 

Κατσίκα βρήκατε;

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σαμης ο Παραγκας αποκαλυπτεται σιγα σιγα.

 

''Προκειται για εναν ρηξικελευθο καλλιτεχνη που η επιβιωση τον ωθησε στην ποταπη ατραπο της βιοπαλης.

Ο καλλιτεχνης καταφερνει να περασει βαθια κοινωνικα μηνυματα μεσα απο μια ανεπιτηδευτη ασυδοσια αντρικης οργης.

Δεν καταφευγει στην επιτηδευση κι ας την φλερταρει,χωρις-ανεπιτυχως-να εμπλεκεται σε τετριμμενα κλισε τα οποια βεβαια αποφερουν οικονομικες απολαβες αντιστροφως αναλογες της αξιας τους.

Απο το παραπανω γινεται ευκολως αντιληπτη η αποτιναξη των υλικων αγαθων εκ μερους του δημιουργου προς οφελος μιας συναισθηματικης ολοκληρωσης κι ας μην ερχεται τελικα.

Η μουσικη δε επενδυση αποτελει εκπληξη για οιονδηποτε λατρευει την αυθεντικη ενσυναισθηση για καποιον κουρασμενο γελαδαρη σε καποια ξεχασμενη πολιτεια του αμερικανικου νοτου.

Αναμενουμε συνεχεια..''

 

Εισαι ωραιος ρε Σαμη!

 

I used to love her but I had to kill her.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου