Προς το περιεχόμενο

Γι αυτούς που ξενυχτούν.


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Μου την βαρεσε σε μια προβα πρίν κανα μήνα και παρακάλεσα τους υπόλοιπους να παίξουν το ρεφραίν απο μια διασκευή μας του killing me softly  να εκτονοθώ λίγο  αυτοσχέδια με ήχο κιθάρας και να μου κρατάει τις πλατες ο κιθαρίστας γι αλλαγή, γιατι έχω πήξει να κρατάω πλάτες με δαύτους τελευταία.

 

Τώρα δεν ειμαι σιγουρος αν προβλέπεται να το ποστάρω στην στήλη, αλλα το ποστάρω ως μουσικό χαιρετισμό και χαβαλέ, αν δεν πρέπει, ας κανει τον κοπο να το σβησει ενας αρμόδιος.... ενας αρμόδιος ρε παιδια!!!

 

Στο κλίπ διακρίνονται οι διακεκριμένοι μουσικοί και μέλη του noiz cos_dr (εγώ) και rivera (κιθάρα)

 

Σας χαιρετούμε και οι δύο για αλλη μια φορα όλους γιατι σας αγαπάμε πολύ (καλά, για τον άλλο δεν παιρνω και όρκο, εγώ παντως σας αγαπάω όλους, δινω και την ζωή μου για εσάς :o)

 

 

 

προσεχως ακολουθεί μια σκληροπυρηνική electronic συνθεση, οταν τελειώσω το videoclip που την συνοδευει, μια δημιουργία που θα συζητηθεί......

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cos_dr τα έσπασες με τα πλήκτρα σου και μου έφτιαξες τη μέρα πρωινιάτικα ;D

Και ο χαβαλές χρειάζεται στις πρόβες,ειδικά με τώρα με την γενικότερη μαυρίλα που επικρατεί.

 

Εύχομαι να βρίσκεστε συχνά,να τζαμάρετε και να περνάτε καλά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μοναδική η λάμψη αλλά καταπιεσμένη στο ημίφως του... rock backing track pretender? Χώστα Κώστα! Τα ηχεία 'γίναν κομπόστα!!!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Κύριε Μεθενίτη (δεν μου πάει ακόμα να σε πώ Γιάννη, για ένα και μονο λόγο, γιατι ξέρεις πόσο σε αγαπώ και σε εκτιμώ-σεβομαι)

 

έχω ακόμα την λάμψη.... ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου