Προς το περιεχόμενο

Trinity - Ενα κομματι απο την χθεσινη προβα.


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα να ανεβασω ενα ινστρουμενταλ κομματι που ετοιμαζουμε, απο την χθεσινη προβα, για να δω πως ακουγεται σε αυτια εξω απο την μπαντα. Δεκτα ολα τα σχολια.

Trinity_15-1-13.MP3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά, πολύ ωραίο. Με λίγο γκρουβάρισμα και σταντάρισμα ακόμα θα σκοτώνει, ήδη όμως είναι στο σωστό δρόμο, me likes.

 

Εκεί που μπαίνει το slap και μετά, ένας κρουστός θα έκανε ΤΡΕΛΗ διαφορά, αν πετύχετε κανέναν κάντε κατάσχεση  ;D

 

Μπράβο και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M' άρεσε το κομμάτι σας και συνθετικά και εκτελεστικά. Το αδικεί όμως ο ήχος, κυρίως των τυμπάνων (μια χαρά παίζει το παιδί ;)-αν και μερικές φορές μου φάνηκε σα να τραβάει πίσω  ???).

 

Έσπασα δε το κεφάλι μου να βρω από που "δανειστήκατε" μια φράση, ... αυτή που υπάρχει εδώ. ;)

 

 

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που σας αρεσε και ευχαριστω για τα σχολια σας.

 

@ manosx : Δεν ειμαι σιγουρος αν αυτο που φανταστηκα ειναι αυτο που ειπες αλλα μαλλον εχεις δικιο

 

@ Νεστορα : Οταν αναφερεσαι στον ηχο , εννοεις π.χ. οτι η παραμορφωση που εχει η κιθαρα δεν ταιριαζει στο κομματι;

 

Και πες την αληθεια , δεν τα θυμασαι ολα , τα σφυριζεις στο σαζαμ, ε; :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω στην αρχη με τον ηχο της ηλεκτρικης δεν ενθουσιαζομαι, η συνθεση και η ενορχηστρωση που ειναι πολυ καλη, αδικείται, μετα το σλαπ οντως στρωνει πολύ , εντυπωσιακά θα έλεγα, η εισαγωγη πρεπει να αλλάξει και στην διαμόρφωση του ηχου της κιθαρας αλλα και στα ρυθμικά, μετά το κομμάτι παίρνει τον δρόμο του, και γινεται παρα πολύ ωραίο και το εκτελείτε αψογα. Στην εισαγωγή και στο τέλος είναι άδειο, την κιθάρα αγριεψτε την, στα δυο αυτα σημεία, καντε μερικες δοκιμες , αμα ζητατε το τέλειο γιατι στην τελική και έτσι δεν ειναι ασχημο. Για να μην παρεξηγούμαι. Μπράβο !!! μου θυμίζει lalo schifrin στυλ και μου αρέσει πολύ!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου