Προς το περιεχόμενο

Seduce The Heaven new album out! 2 video clips!


Alex_Flouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα!

Γνωριζω πως εχω χαθει εδω και αρκετο καιρο, αλλα πιθανοτατα καταλαβαινετε πως οι απαιτησεις για την κυκλοφορια ενος δισκου δεν αφηνουν πολλα περιθωρια για προσωπικη ζωη! χαχα..

 

Λοιπον, ο λογος για τον οποιο δουλευω ασταματητα τα τελευταια 3 χρονια ειναι η κανουρια μου μπαντα με τιτλο Seduce The Heaven.

Το ντεμπουτο αλμπουμ μας με τιτλο Field Of Dreams κυκλοφορησε πριν απο 2 εβδομαδες περιπου με διανομη απο την FYB records του Βελγιου.

Eπισης μολις υπογραψαμε και ενα συμβολαιο με την Ιαπωνικη Spinning Records και μια extra εκδοση του αλμπουμ θα κυκλοφορησει στις 20/2/2013 στη Aσια.

 

Εχουμε κυκλοφορησει 2 επισημα video clip για την προωθηση του δισκου.

Σας παρεπεμπω σε αυτα με τα παρακατω links.

 

 

 

Το ειδος που παιζουμε ειναι metal με στοιχεια απο progressive, symphonic, metalcore, gothic κλπ.

Για οποιον ενδιαφερεται για την αγορα του αλμπουμ μπορει να ακολουθησει καποιο απο τα links στην παρακατω σελιδα.

http://www.seducetheheaven.com/webstore.html

O δισκος επισης κυκλοφορει σε ολα τα "μεγαλα και μικρα" site που αφορουν το digital download οπως τα iTunes, Amazon, cdbaby κλπ.

 

Περισσοτερες λεπτομεριες για την δουλεια μας καθως και ολα τα νεοτερα του σχηματος μπορειτε να βρειτε στο επισημο site μας www.seducetheheaven.com

καθως και στο http://www.facebook.com/SeduceTheHeaven

 

Καλη συνεχεια σε ολους ευχομαι!

Alex Flouros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά νομίζω πως το Heaven δεν παίρνει the.

Είναι σαν να λέμε Seduce the God ένα πράγμα.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά νομίζω πως το Heaven δεν παίρνει the.

Είναι σαν να λέμε Seduce the God ένα πράγμα.

 

Σε ευχαριστω φιλε μου για το μηνυμα σου για να διορθωσω την γραμματικη μου..

Ειμαι ενημερος για το συγκεκριμενο.

Ισως ειναι καλη ωρα να ενημερωσουμε τους Def Leppard και Megadeth οτι τους λειπει απο ενα a.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πραγματικά δεν το ‘πα για να σε θίξω. Δηλαδή, εντάξει είπα... να... τα παιδιά μπορεί να ξεχάσαν ένα  s στο Heaven.... γιατί να μην το επισημάνω; Θα ήταν κακοήθεια. Εντάξει όμως αφού το ξες. No hard feeling, εντάξει; Καλή τύχη και με την μουσική σας. Εμένα με άρεσε.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ρε φιλε ελεος τι γραφεις.Λες τα παιδια να κανουν ηχογραφησεις στο βελγιο και επαφες με Ιαπωνια και να μην το παρατηρησε κανεις???Και για τα κομματια κανενα σχολιο?

 

(Τα παιδια ουτε τα ξερω,ουτε με ξερουν απλα μου κακοφανηκε πολυ το σχολιο σου)

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ noe πως κάνεις έτσι κι εσύ; Ήδη είπα την γνώμη μου για την μουσική.

Δεν παίζεται.

Να σου πω τωρα που ηρεμησα! ;D

 

Πως θα σου φαινοταν να εχεις δουλεψει 3 χρονια,με ολες τις δυσκολιες που εχει η εποχη μας,να εχεις ηχογραφησει Βελγιο,να σε εχουν προσλαβει Γιαπωνεζοι,μετα απο φανταζομαι αρκετες εργατοωρες να βγαινει ενα αντικειμενικα παρα πολυ καλο αποτελεσμα και 2 βιδεο κλιπ,να ποσταρεις τη δουλεια σου σε ενα φορουμ και να παιρνεις ενα τετοιο πρωτο σχολιο!!!

 

 

Και επαναλαμβανω ουτε που τους ξερω απλα εφερα τον εαυτο μου στη θεση τους...τεσπα αφου ξηγηθηκαμε,ολα καλα...ειναι που εχω πιει κ πολυ καφε σημερις!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noe ο καθένας εδώ μπορεί να γράφει αυτό που νομίζει και αυτό που θέλει, αρκεί να ακολουθεί τους κανονισμούς.

Και για να μπω στη λογική σου

Πως θα σου φαινοταν να εχεις δουλεψει 3 χρονια,με ολες τις δυσκολιες που εχει η εποχη μας,να εχεις ηχογραφησει Βελγιο,να σε εχουν προσλαβει Γιαπωνεζοι,μετα απο φανταζομαι αρκετες εργατοωρες να βγαινει ενα αντικειμενικα παρα πολυ καλο αποτελεσμα και 2 βιδεο κλιπ,να ποσταρεις τη δουλεια σου σε ενα φορουμ

και τελικά να έχεις διαλέξει λάθος όνομα...;

Εκτός και αν στο γκρουπ συμμετέχει ο Τσίπρας...

(1.15)

 

Anyway, καλή τύχη στη μπάντα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  Παιδιά μου αρέσατε πολύ, σας εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και μιας και ο δίσκος λέγεται ''Field of Dreams'' εύχομαι τα όνειρα σας να γίνουν πραγματικότητα.

 

  Εσύ αλήθεια Alex_Fouros ποιός είσαι να σε καμαρώσουμε? Ο μουσάτος ή ο ξυρισμένος?  ;D  (ο ένας από τους 2 κιθαρίστες είσαι έτσι?)

 

  Καλή επιτυχία και πάλι! Θα σας κοινοποιήσω και στο fb να σας ακούσουν και άλλοι που πιθανόν δεν σας έχουν ακούσει!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noe ο καθένας εδώ μπορεί να γράφει αυτό που νομίζει και αυτό που θέλει, αρκεί να ακολουθεί τους κανονισμούς.

Και για να μπω στη λογική σου και τελικά να έχεις διαλέξει λάθος όνομα...;

Εκτός και αν στο γκρουπ συμμετέχει ο Τσίπρας...

 

 

Anyway, καλή τύχη στη μπάντα...

Καλα ουτε ειπα οτι δεν ακολουθησε κανονισμους ουτε απαγορεψα να γραψει κατι.Ειπα οτι απλα εμενα μου κακοφανηκε,σεβομενος την προσπαθεια και το αξιολογο αποτελεσμα.

Ρε Ray κ εσυ ειναι δυνατον να εχουν επαφες με εξωτερικο και να περιμενουν απο μας στο νοιζ να διορθωσουμε το ονομα????

Τεσπα πολυ το τραβηξαμε και θα νομιζετε οτι ειμαι μανατζερ

 

Ρε παιδες εχω λεγειν και ξερω 2 γλωσσες μηπως χρειαζεστε μανατζερ,οικονομικο,φερεγγυο νεο με ορεξη για δουλεια?  ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου