Προς το περιεχόμενο

Seduce The Heaven new album out! 2 video clips!


Alex_Flouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα ουτε ειπα οτι δεν ακολουθησε κανονισμους ουτε απαγορεψα να γραψει κατι.Ειπα οτι απλα εμενα μου κακοφανηκε,σεβομενος την προσπαθεια και το αξιολογο αποτελεσμα.

Ρε Ray κ εσυ ειναι δυνατον να εχουν επαφες με εξωτερικο και να περιμενουν απο μας στο νοιζ να διορθωσουμε το ονομα????

Τεσπα πολυ το τραβηξαμε και θα νομιζετε οτι ειμαι μανατζερ

 

Ρε παιδες εχω λεγειν και ξερω 2 γλωσσες μηπως χρειαζεστε μανατζερ,οικονομικο,φερεγγυο νεο με ορεξη για δουλεια?  ;D

Κάνε ένα απλό πείραμα: γράψε "the heaven" στο google. Διαπιστώνεις κάτι;

Επίσης είχες χάσει το δούλεμα που τράβηξε όλη η Ελλάδα στον Τσίπρα για το "to the Hell";

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλησπερα σας και παλι απο μενα..

 

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις και τα σχολια σας.

 

atreu73: Δεν υπαρχει θεμα φιλε. Να'σαι καλα.

noe13: Σε ευχαριστω μαν. Δεν σε ξερω οντως αλλα θα μπορουσες καλλιστα να γινεις δικηγορος η ατζεντης μας μια μερα. To εχεις οντως!  :)

Lord_Goumis: Σε ευχαριστω πολυ! Ειμαι αναμεσα στο "μουσατος" και το "ξυρισμενος" οποτε ας πουμε απλα οτι ειμαι ο "Οβελιξ" της παρεας για να καταλαβαινομαστε.  ;)

 

Καλη συνεχεια μαγκες!

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  δεν περίμενα άσχημο αποτέλεσμα από τον Alex και όντως δεν διαψεύστηκα....η αλήθεια είναι πως δεν τρελαίνομαι για το συγκεκριμένο είδος μουσικής αλλά  το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό....καλή επιτυχία!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πολυακουω τετοιο ειδος μουσικης, ωστοσο ακουσα τα κομματια

απο δυο φορες το καθενα πραγμα που σημαινει οτι με "τραβηξαν" πανω απο ολα

συνθετικα - παιχτικα, ειχαν ενδιαφερον μεχρι την τελευταια νοτα, ο ηχος - παραγωγη

αψογα.

Το ολο αποτελεσμα αρκετα ψηλοτερα απο τα συνηθη ελληνικα δεδομενα.

Ενα μεγαλο μπραβο!

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ mentalvortex και george956.

Σιγουρα καταλαβαινω πως το συγκεκριμενο ειδος δεν ειναι για ολα τα "αυτια".

Το εκτιμω πολυ ομως αν θεωρειτε πως ειναι αξιολογη δουλεια αν και περα απο τα ακουσματα σας. Ισως εχει και μεγαλυτερη βαρυτητα αυτο απο καποιον που βρισκεται ηδη σε αυτο το ειδος.  :)

Να'στε καλα,

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δε με τρελαινει το συγκεκριμενο μουσικο ειδος (που δεν ξερω πως ακριβως να το περιγραψω, εχει κατi απο progressive, κατι απο Εvanescensce-αν το εχω γραψει σωστα-με ολιγη απο brutal φωνητικα  ;D ), η δουλεια που εχει πεσει, στις ενορχηστρωσεις, στην παραγωγη, στα videoclips, ειναι ακρως επαγγελματικη με απολυτο τροπο, και θεωρω πως στο metal κοινο, εντος και εκτος Ελλαδας, θα εχει σημαντικη απηχηση. Μπραβο σας, ευχομαι τα καλυτερα, γιατι αν μη τι αλλο εχετε ασχοληθει πολυ σοβαρα, εχετε επενδυσει χρονο, κοπο και χρημα, και αυτο φαινεται. Και μη μασατε, ειναι γνωστο Ελληνικο φαινομενο ο καθε πιτσιρικος με ενα...τετρακαναλο να εχει αποψη διπλη απο το μποι του  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πολυακουω τετοιο ειδος μουσικης, ωστοσο ακουσα τα κομματια

απο δυο φορες το καθενα πραγμα που σημαινει οτι με "τραβηξαν" πανω απο ολα

συνθετικα - παιχτικα, ειχαν ενδιαφερον μεχρι την τελευταια νοτα, ο ηχος - παραγωγη

αψογα.

Το ολο αποτελεσμα αρκετα ψηλοτερα απο τα συνηθη ελληνικα δεδομενα.

Ενα μεγαλο μπραβο!

 

Συμφωνώ και επαυξάνω.

 

Αυτό που μου άρεσε περισσότερο είναι ότι έχετε πολύ καλή ισορροπία στα brutal και γυναικεία φωνητικά.

 

Επίσης πώς μπορούμε να βρούμε το τηλέφωνο της κοπελιάς;  ;D ;D ;D

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....η αλήθεια είναι πως δεν τρελαίνομαι για το συγκεκριμένο είδος μουσικής
Αν και δε με τρελαινει το συγκεκριμενο μουσικο ειδος
Δεν πολυακουω τετοιο ειδος μουσικης
Συμφωνώ και επαυξάνω.

Κανένας που να ακούει ρε παιδιά;  ;D

Ίσως ο Νώας..... μιας και γνώμη δεν είπε.  ;)

 

Εγώ σορρυ αλλά δε με τρελλαίνει το είδος.

(αν και δεν το έχω ακούσει γιατί δεν "πιάνω" βίντεο από δουλειά).  ;D

 

* o Ατρέας έχει δίκιο όμως.....

Μπορείτε να το κάνετε Seduce The Haven.

Μικρότερο όνομα αλλά με μεγάλο μυστήριο.

(πλάκα κάνω βέβαια)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπορείτε να το κάνετε Seduce The Haven.

Μικρότερο όνομα αλλά με μεγάλο μυστήριο.

προλαβα και την ειπα 'διπλα' μιας κ εκει το πρωτοειδα το θεμα....ειπαμε αν εγραφα κ εδω,θα με περνουσατε για μαναγκερ! 8)

 

 

audiocosta το δικο σου προσπαθησα να κανω παραθεση,αλλα δε μου κατσε!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος Alex σ' αυτό που κάνει είναι επαγγελματίας και με μεγάλες προοπτικές έχοντας βέβαια δουλέψει πολύ και γι' αυτό έχει και τα προσωπικά μου συγχαρητήρια όπως φαντάζομαι και του καθενός μας. Για κάποιον που ακούει μόνο μπλουζ όπως εγώ και δεν έχει ιδιαίτερα ακούσματα σ' αυτό το είδος, δεν μπορώ να πω ότι η συγκεκριμένη μουσική προσφέρει ιδιαίτερες συγκινήσεις. Είναι και η ηλικία περασμένη (49) πράγμα που με κάνει να βρίσκομαι αρκετά έως πολύ μακριά από τέτοια μουσικά ιδιώματα.

Σχετικά πάντως με τον τίτλο, λόγω επαγγέλματος, θα δώσω δίκιο στον Atreu73. Η λέξη Heaven δεν συγκεκριμενοποιείται και συνεπώς δεν χρειάζεται τον προσδιορισμό του οριστικού άρθρου "ΤΗΕ". Λέμε για παράδειγμα Heaven and Hell (χωρίς το the).

Ο τίτλος θα μπορούσε να είναι (λέω την ταπεινή μου γνώμη-πέρα από αυτά που πρότεινε ο Κώστας) Seducing Heaven υποδηλώνοντας μάλιστα και μία διάρκεια στην πράξη.

Κατά τα άλλα εύχομαι κάθε επιτυχία στον φίλο Alex και το σχήμα του.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου