Προς το περιεχόμενο

Soldano Avenger 50 vs Mesa Boogie Dual rectifier


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεσα Μπούκι καλό για μινόρε Νορβηγικο μονοχορδο, σατανικο. Και για τσιτσανη καλο

 

Σολντανο καλος για ματζορε τριχορδο (το πολυ τετραχορδο) αλλα εχει πολες λαμπες και θα σε σκισει η δεη φιλος...βαλε οικονομιας θα γινει ο ηχος πιο γλικος και θα πεζει και κατσιμιχα για να ριχνεις και τα γκομενακια  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τίποτα τελείωσε . Θα αρχίσω να παίζω ΚΑΝΟΝΙΚΗ μουσική ...

 

Όχι, όχι φίλε παίζε το στυλ που σε καθιέρωσε στο πιστό κοινό σου

 

(φιλικά πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, όχι φίλε παίζε το στυλ που σε καθιέρωσε στο πιστό κοινό σου

 

(φιλικά πάντα)

 

Η αληθεια ειναι οτι τα παιδια του φορουμ με στηριζουν πολυ ολο αυτο το διαστημα... Και την οποια μικρη βελτιωση εχω κανει τον τελευταιο καιρο την οφειλω σε αυτους... Αφενως μεν με τον δανεισμο των τοσων ενισχυτων που μου αφηνουν σπιτι μου εν λευκω , αφετερου με τις οδηγιες τους και τις γνωσεις που μου προσφερουν μεσω τηλεφωνου και εκ του σύνεγγυς .

 

Αν θες να την σοβαρεψουμε λιγο την κουβεντα και φιλικα κι εγω σου λεω οτι αν και θα ηθελα να ακουω μια πιο καθως πρεπει , αν θες , μουσικη , παραυτα τα αυτια μου γαργαλιουνται πιο πολυ με γκαριλες , φωνακλαδες , φονιαδες της ταστιερας κτλ κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι τα παιδια του φορουμ με στηριζουν πολυ ολο αυτο το διαστημα... Και την οποια μικρη βελτιωση εχω κανει τον τελευταιο καιρο την οφειλω σε αυτους... Αφενως μεν με τον δανεισμο των τοσων ενισχυτων που μου αφηνουν σπιτι μου εν λευκω , αφετερου με τις οδηγιες τους και τις γνωσεις που μου προσφερουν μεσω τηλεφωνου και εκ του σύνεγγυς .

 

Αν θες να την σοβαρεψουμε λιγο την κουβεντα και φιλικα κι εγω σου λεω οτι αν και θα ηθελα να ακουω μια πιο καθως πρεπει , αν θες , μουσικη , παραυτα τα αυτια μου γαργαλιουνται πιο πολυ με γκαριλες , φωνακλαδες , φονιαδες της ταστιερας κτλ κτλ...

 

Τα όσα γραφεις ειναι απολύτως σεβαστά. Το "τσίγκλισμα" έχει να κάνει με το ότι αφού τους ηχογραφείς που τους ηχογραφείς, δώσε τουλάχιστον την ευκαιρία στα μηχανηματα να αναδείξουν τις χροιες τους και μην τα περιοριζεις, αν θελεις, μονο στο καραμεταλ, να παρει μια μυρωδια και ο υπόλοιπος λαός!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα όσα γραφεις ειναι απολύτως σεβαστά. Το "τσίγκλισμα" έχει να κάνει με το ότι αφού τους ηχογραφείς που τους ηχογραφείς, δώσε τουλάχιστον την ευκαιρία στα μηχανηματα να αναδείξουν τις χροιες τους και μην τα περιοριζεις, αν θελεις, μονο στο καραμεταλ, να παρει μια μυρωδια και ο υπόλοιπος λαός!

 

 

 

ενταξει δεκτο αυτο και πολυ σωστο... Τι μουσικη ακους να φτιαξω κατι σπεσιαλ... Και επισης πες και πιον ενισχυτη θες να ακουσεις πρωτο βασικα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HEAVY METAL IS THE LAWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

Κάτι 80'ς θα ταν ΟΚ, όταν ευκαιρήσεις και με ότι μηχάνημα ευκαιρήσεις, δεν έχω ιδιαίτερες παραγγελιές (ε, μην αρχίσει και το κοινό με τις γαρδένιες τα ευφυολογήματα περι Κοντολάζου και Μπουγά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HEAVY METAL IS THE LAWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

Κάτι 80'ς θα ταν ΟΚ, όταν ευκαιρήσεις και με ότι μηχάνημα ευκαιρήσεις, δεν έχω ιδιαίτερες παραγγελιές (ε, μην αρχίσει και το κοινό με τις γαρδένιες τα ευφυολογήματα περι Κοντολάζου και Μπουγά)

 

Περιμενε να παρω μια καρτα ηχου...θα πεσει πολυ 80'ς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε να παρω μια καρτα ηχου...θα πεσει πολυ 80'ς

 

Ενταξει απλα το παιδι θελει ποιοτικο βιντεο... Αυτο ειναι το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου