Προς το περιεχόμενο

Eric Johnson


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι ειναι τα πραγματα.. :lol:

 

ο ΖΗΤΩΝ ευρισκει.. :wink: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πάντως όταν πρωτο άκουσα johnson πέρα του ότι έμεινα λίγο λακαμάς έβαζα συνέχώς το σετ του απο το G3 μέχρι να εμπεδώσω τι γίνεται 8O

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως όταν πρωτο άκουσα johnson πέρα του ότι έμεινα λίγο λακαμάς έβαζα συνέχώς το σετ του απο το G3 μέχρι να εμπεδώσω τι γίνεται 8O

 

Είναι γεγονός ότι σε εκείνο το live τους έχει πάρει και τις ταυτότητες (καημένοι Satrianovaiδες...).

 

Γουστάρω που κρατάει κάποια στεγανά στο κολπάκι της όλης αυτοπροβολής-marketing. Και γουστάρω ακόμα πιό πολύ που είναι παιχταράς, μας αρέσει δεν μας αρέσει... :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O ειναι απο αλλο πλανητη!!!!!........ 8O 8O 8O 8O 8O (ξαναβλεποντας το πρωτο βιντεο και την ασπρη καλτσουλα με το 80's σακακι νομιζα οτι απο στιγμη σε στιγμη θα σηκωνοταν να χορεψει το smooth criminal............ ) :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Johnson δεν έχει τρελό κόλλημα με τον ήχο του;;Έχω διαβάσει κατα καιρούς στο νετ ότι κάνει αλλαγές στις ρυθμίσεις του της τάξης "κουνάω το ποτενσιόμετρο 0.2mm για να βρω τον τέλειο ήχο" και γενικώς πατέντες που οι περισσοτεροι ούτε καν θα μας πέρναγε απο το μυαλό 8O 8O

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Johnson δεν έχει τρελό κόλλημα με τον ήχο του;;Έχω διαβάσει κατα καιρούς στο νετ ότι κάνει αλλαγές στις ρυθμίσεις του της τάξης "κουνάω το ποτενσιόμετρο 0.2mm για να βρω τον τέλειο ήχο" και γενικώς πατέντες που οι περισσοτεροι ούτε καν θα μας πέρναγε απο το μυαλό 8O 8O

 

........το κλασσικο που κυκλοφορει (εχει πει ο ιδιος σε καποια συνεντευξη????) ειναι οτι καταλαβαινει τη διαφορα αναμεσα σε δυο μπαταριες σε καποιο πεταλι του.......... :) :!:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

........το κλασσικο που κυκλοφορει (εχει πει ο ιδιος σε καποια συνεντευξη????) ειναι οτι καταλαβαινει τη διαφορα αναμεσα σε δυο μπαταριες σε καποιο πεταλι του.......... :) :!:

 

Το κάψιμο το ίδιο.... :lol:

 

Στον ύπνο του θα βλέπει εφιάλτες με μπαταρίες Varta μου φαίνεται....799.gif

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα κάπου ότι και τις καμπίνες τις τοποθετεί με πολύ συγκεκριμένο τρόπο για να είναι αυχαριστημένος.

 

¶ραγε για πόσο ψάξιμο θα μιλάμε;;;; 8O :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λες καλά που παίζει κιόλας...Γιατί οι περισσότεροι από μας ασχολούμαστε περισσότερο με τον εξοπλισμό μας παρά με το παίξιμο μας... :?

 

Ο Johnson όμως είναι τρανό παράδειγμου μοναδικού συνδυασμού και των δύο...!

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λες καλά που παίζει κιόλας...

 

Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι στο τελευταίο DVD G3 ο Vai σε σχόλια του έκανε εκτενή αναφορά στον Johnson στην εμπειρία απο εκείνο του G3 παρά φυσικά του Yngwie"Είμαι ο θεός ήλιος"Malmsteen.

 

Υ.Γ Μην αρχίσει κανείς τώρα ο Malmsteen έτσι και γιουβέτσι :twisted: :twisted: :lol: :lol:

 

Υ.Γ.2 Βάζω να δω το G3 με Johnson τώρα!!! 8)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου