Προς το περιεχόμενο

French Guitar Contest 2 - hyperpanos


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια δική μου προσπάθεια πάνω σε αυτό το φανταστικό backing track, παρόλο που εγώ δεν θα στείλω την συμμετοχή μου.

Ελπίζω να σας αρέσει και θα εκτιμήσω τις απόψεις σας και τις παρατηρήσεις σας.

FGC_2_-_by_hyperpanos.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πανο,νομιζω ειναι το καλυτερο"δικο" σου παιξιμο-εννοω οχι καραφλας-με ωραια μελωδικα

σημεια αλλα και ωραια γρηγορα περασματα.Επισης μ'αρεσει πολυ ο τροπος που το αναπτυσσεις.Αρχη,μεση,τελος,ενα μικρο κομματι μεσα στο μπακιν,πραγμα που σε αλλα σου δεν ακουγοταν παντα.

 

Παντως ειλικρινα ρε φιλε θα στο ξαναπω κι ας γινω κουραστικος,ποσο μεγαλη διαφορα εχει τουτο εδω απ'τα πρωτα που θυμαμαι οτι εβαζες.

Μεγαλο μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανο,νομιζω ειναι το καλυτερο"δικο" σου παιξιμο-εννοω οχι καραφλας-με ωραια μελωδικα

σημεια αλλα και ωραια γρηγορα περασματα.Επισης μ'αρεσει πολυ ο τροπος που το αναπτυσσεις.Αρχη,μεση,τελος,ενα μικρο κομματι μεσα στο μπακιν,πραγμα που σε αλλα σου δεν ακουγοταν παντα.

 

Παντως ειλικρινα ρε φιλε θα στο ξαναπω κι ας γινω κουραστικος,ποσο μεγαλη διαφορα εχει τουτο εδω απ'τα πρωτα που θυμαμαι οτι εβαζες.

Μεγαλο μπραβο!

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε, με τιμούν τα καλά σου λόγια.

Νομίζω ότι έχω ωριμάσει αρκετά (όχι ηλικιακά  ;D) ως παίκτης και μου είναι λίγο πιο εύκολο να παίξω αυτά που θέλω, με καλύτερη τεχνική.

Πάντως έχω ακολουθήσει μια συμβουλή του Νέστορα, ο οποίος μου είχε πει να μην ανεβάζω κάθε τρεις μέρες μέτρια κομμάτια, αλλά όποτε μπορώ πιο καλά. Νομίζω το έχω ψιλό καταφέρει αυτό. Και πάλι σε ευχαριστώ. 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλτατο gvour.

Ό,τι καλύτερο έχω ακούσει μέχρι στιγμής από εσένα. Καταπληκτικές μελωδίες και ωραία κλιμάκωση στο σόλο.

 

Ήταν εξαιρετικό από την αρχή μέχρι το τέλος. Μπράβο!  :)

 

 

ΥΓ: Έπαθα ζημιά Πάνο...Το έχω βάλει στο repeat και το έχω ακούσει τουλάχιστον 10 φορές!!! Να 'σαι καλά!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλτατο gvour.

Ό,τι καλύτερο έχω ακούσει μέχρι στιγμής από εσένα. Καταπληκτικές μελωδίες και ωραία κλιμάκωση στο σόλο.

 

Ήταν εξαιρετικό από την αρχή μέχρι το τέλος. Μπράβο!  :)

 

 

ΥΓ: Έπαθα ζημιά Πάνο...Το έχω βάλει στο repeat και το έχω ακούσει τουλάχιστον 10 φορές!!! Να 'σαι καλά!  :)

Ευχαριστώ φίλε  :)

Και εγώ όταν τέλειωσα το γράψιμο και το άκουσα, το έβαλα στο repeat και το άκουσα αρκετές, μην πιστεύοντας ότι το έγραψα εγώ  ;D ;D ;D 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σου,πολύ ωραίο εκφραστικό-μελωδικό σόλο.Μάλλον το καλύτερό σου!                                       

Να είσαι καλά, ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό,Πάνο.Μπράβο.Ο τρόπος που χτίζεις το σόλο σου είναι όλα τα λεφτά...

Μια ένσταση μόνο.Ο ήχος σου.Πιστεύω οτι θα ταίριαζε καλύτερα ένα πιο μοντέρνο χρώμα στη συγκεκριμένη σύνθεση...πολύ strat-like μου κάνει.

Έχεις σπλιταριστή τη JS;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό,Πάνο.Μπράβο.Ο τρόπος που χτίζεις το σόλο σου είναι όλα τα λεφτά...

Μια ένσταση μόνο.Ο ήχος σου.Πιστεύω οτι θα ταίριαζε καλύτερα ένα πιο μοντέρνο χρώμα στη συγκεκριμένη σύνθεση...πολύ strat-like μου κάνει.

Έχεις σπλιταριστή τη JS;

Σε ευχαριστώ πολύ Grey  :)

Όχι δεν την έχω σπλιτάρει αλλά επειδή γράφω από την line out του ενισχυτή, ίσως για αυτό. Ίσως να παρά έβαλα πρίμα ; Πάντως το θέμα του ήχου δεν το έχω βρει ακόμη. Που θα πάει  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δε θα πω πολλά,δε χρήζει ανάλυσης η προσπάθειά σου,ήταν απλά συγκλονιστική.Αν δεν έχει περάσει το deadline,στείλε τη στο διαγωνισμό οπωσδήποτε!!!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου