Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για Ibanez σειρά S / Ελαφριά ST 300-400€


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης:

http://smart.noiz.gr/details.php?id=114752

 

Γενικά είναι καλές περιπτώσεις αυτές οι σειρές της Ibanez.Όποια και να επιλέξεις,το value for money είναι εκεί και με το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, η σειρά αυτή αναφέρεται από ελαφριά ως πολύ ελαφρια στα reviews που έχω ψάξει.

 

Αυτο με τα 2-3 κομμάτια λίγο με ξενέρωσε βέβαια καθώς θα ήθελα πολύ το φυσικό χρώμα αλλά όμως 3 κομμάτια και τα νερά τους να πηγαίνουν και όπου νά'ναι... :-\ Θα την ξύσω πίσω σε δύο σημεία για να καταλάβω πόσα κομμάτια είναι.

 

Έχω πρόβλημα με την εξωτερική εμφάνιση, το ιδανικό θα ήταν σώμα rga32 (πολύ βαριά κιθάρα!) και το βάρος και την ταστιέρα της S420 το τρέμολο δε με απασχολεί εφ'όσον δεν αποτελεί μπελά.

 

Σκέφτηκα για custom αλλά δεν είμαι και σε επίπεδο που να αξιζει να ξοδέψω 500+++

 

Επίσης μεγάλη απροθυμία για αντικαταβολή! Ήδη 2 αγγελίες βγήκαν εκτός.

 

Edit: Από βδομάδα θα πάω να ρωτήσω τιμές custom και ίσως με τον καιρό μαζέψω και τα χρήματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PRS SE δεν το σκέφτεσαι? Είναι εκτός χρημάτων ή δεν σου αρέσουν σαν κιθάρες. Γιατί σόρυ κιόλας αλλά αυτά που κοιτάς είναι (ίσως με εξαίρεση τη σεκτερ) ψιλοκουπιά... ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά αυτά που κοιτάς είναι (ίσως με εξαίρεση τη σεκτερ) ψιλοκουπιά... ;D

εμμ τα λέω εγώ στον φίλο μας ότι σε αυτά τα λεφτά σέκτερ και πάλι σέκτερ  :D  ;) αλλά αυτή που κυκλοφοράει στις αγγελίες δεν έχει τρέμολο και δεν ξέρω αν τον ενδιαφέρει, είναι και λίγο βαριές. Βέβαια το καλό που έχει είναι ότι, επειδή την έχω δει και από κοντά, είναι ότι το φινίρισμα είναι κάπως σι-θρου οπότε μπορείς να δεις το ξύλο πώς θα είναι αν ξυθεί!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου