Προς το περιεχόμενο

Soldano Slo - Metal


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με γεία το θηρίο. Μετά και από αυτόν πιστεύω να σταματήσεις να αλλάζεις τους ενισχυτές σαν τα πουκάμισα.  ;D

Μονο αυτόν να κρατήσεις και τον EVH , δε θες κάτι άλλο.

 

Marshall με V30 εε? Δεν ξέρω τι διαφορετικό έχουν στην συγκεκριμένη καμπίνα αλλά ακούγονται πολύ καλα, όπως και στις περισσότερες ηχογραφήσεις.

 

Ωραίος ήχος man.

keep it up!

 

 

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Με γεία το θηρίο. Μετά και από αυτόν πιστεύω να σταματήσεις να αλλάζεις τους ενισχυτές σαν τα πουκάμισα.  ;D

Μονο αυτόν να κρατήσεις και τον EVH , δε θες κάτι άλλο.

 

Marshall με V30 εε? Δεν ξέρω τι διαφορετικό έχουν στην συγκεκριμένη καμπίνα αλλά ακούγονται πολύ καλα, όπως και στις περισσότερες ηχογραφήσεις.

 

Ωραίος ήχος man.

keep it up!

 

Εσύ είσαι πάντα στο μυαλό μου ... Αυτούς τους δυο θα κράτησω και τέρμα . Θα κάνω και ένα συμμάζεμα στις κιθάρες και κόμπλε. Μου εχει ξεμείνει βέβαια ο Marshall jvm όπου θα ντεμαρω σε λίγες μέρες αλλά αυτός παει για πούλημα αν και εξαιρετικός ενίσχυτης ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@aris 17561

ετυχε να διωξω μια απο τις κιθαρες μου κ μου ΄΄περισσευει΄΄΄ενα χιλλιαρικο...να χτυπησω τον EVH??

το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχει εξτρα χρημα για καμπινα...μονο αν τον συνδεσω στον 401 combo Marshall με αμφιβολα αποτελεσματα ως προς τον ηχο... ::) ::) ::)

(σορυ για το off topic ) ;D

 

btw εγω τα βλεπω τα βιντεακια σου κ εχεις +1 απο μενα για την ολη προσπαθειας ενημερωσης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@aris 17561

ετυχε να διωξω μια απο τις κιθαρες μου κ μου ΄΄περισσευει΄΄΄ενα χιλλιαρικο...να χτυπησω τον EVH??

το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχει εξτρα χρημα για καμπινα...μονο αν τον συνδεσω στον 401 combo Marshall με αμφιβολα αποτελεσματα ως προς τον ηχο... ::) ::) ::)

(σορυ για το off topic ) ;D

 

btw εγω τα βλεπω τα βιντεακια σου κ εχεις +1 απο μενα για την ολη προσπαθειας ενημερωσης....

έχεις π.μ.

 

Παιδιά για την ιστορία έχετε υπόψιν ότι οποίος από εσάς θέλει να δοκιμάσει κάποια στιγμή κάτι από τα μηχανήματα η όργανα που περνάνε από τα χέρια μου να μου στείλει π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου