Προς το περιεχόμενο

αυτοσχεδιασμός σε ακουστική


airheads

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βαριόμουνα χθες και είπα να τραβήξω ένα βιντεάκι..συνήθως η κιθάρα μου έχει πιο γεμάτο ήχο αλλα επειδή τώρα την έχω κουρδισμένοι σε high tunin* μάλλον θα σας ακουστεί κάπως άδεια..κάνα 2 ιδέες είναι παρμένες από το ocean του butler

সমুদ্র পাখি উড়ন্ত

 

*ήμουν προχθές σε ένα μουσικομάγαζο και δοκίμασα να παίξω πρώτη φορά σε δωδεκαχορδη..ο ήχος της με μάγεψε ..έψαξα και βρήκα το high tunin η αλλιώς nashville tunin που υποτίθεται ότι παρομοιάζει τον ήχο τις δωδεκαχορδης..και επειδή λεφτά για δωδεκαχορδη δεν υπάρχουν αγόρασα χορδές δωδεκαχορδης και τις έβαλα στη ακουστική μου για να δοκιμάσω πως θα ακουστεί  και ιδού το αποτέλεσμα. :)

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο το εγχείρημα, ωραίος!! Με λίγο προπόνηση ακόμη που απαιτείται λόγω της ιδιαιτερότητας της τεχνικής (για το ξαπλωτό μέρος μιλάω κυρίως), πιστεύω πως έχουμε να ακούσουμε ωραία και ενδιαφέροντα πράματα :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο το εγχείρημα, ωραίος!! Με λίγο προπόνηση ακόμη που απαιτείται λόγω της ιδιαιτερότητας της τεχνικής (για το ξαπλωτό μέρος μιλάω κυρίως), πιστεύω πως έχουμε να ακούσουμε ωραία και ενδιαφέροντα πράματα :)

+1

 

Μπράβο σου για την προσπάθεια και το αποτέλεσμα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου