Προς το περιεχόμενο

morley wah-volume pedal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλό με τα morley είναι ότι έχουν μια πατέντα με οπτικό αισθητήρα που με το που πατάς το πόδι σου στο πετάλι αυτόματα ενεργοποιείτει το wah χωρίς να χρεαστεί να πατάς κουμπιά όπως τα Dunlop ή τα Vox.Τώρα απο ήχο εμένα μου κάνουν για πιο μοντέρνα φάση.Αν θες πιο παλιό αλήτικο ήχο δες κανένα Vox. :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

psiris καλοσόρισες αλλά γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες Please.

 

 

Janick αυτό που λές ισχύει και για τις καινούργιες σειρές της dunlop και Ibanez αλλά έχει και τα κακά του πχ κλείνεις μερικές φορές το πετάλι χωρίς να το θέλεις και ακούγετε άσχημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fleamail δεν το γνώριζα για τις ελληνικές γραμματοσειρές.Ζητάω συγγνώμη.. :wink: Εχεις μήπως να προτείνεις τιποτα για volume pedals γιατί είμαι ετοιμος να παραγγείλω το Morley.Το έχω βρεί 112ευρώ μαζί με μεταφορικά από το THOMANN,γερμανικό e-store..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Janick αυτό που λές ισχύει και για τις καινούργιες σειρές της dunlop και Ibanez αλλά έχει και τα κακά του πχ κλείνεις μερικές φορές το πετάλι χωρίς να το θέλεις και ακούγετε άσχημα...

 

Οι καινούριες σειρές της Vox και Ibanez έχουν οπτικό αισθητήρα;;Δεν το ήξερα.

 

Όταν λες κλείνει;Εκεί που που τα πατας πάνω κάτω σταματάει απλά;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Janick εννοώ ότι πολλές φορές το γυρνάς στη θέση bypass χωρίς να το θέλεις...

 

Volume pedal δές και της ernie ball, είναι πολύ καλο και νομίζω είναι ποιο φθηνό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

psiris έχω το wah (bad horsιe) σχεδον δύο χρόνια …είναι απλα καταπληκτικο

το συστήνω ανεπιφύλακτα . Τωρα για volume γενικα δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσεις πολλά χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου