Προς το περιεχόμενο

sos προβλημα με καινουριο ενισχυτη μπασου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδες. εχω λαηβ αυριο σε νησι, κ ο νεος harley benton cb 110x που μολις τον βγαλαμε απο το κουτι του θωμανν δεν παιζει. σαν να μην εχει ρευμα η πριζα. υπαρχει κατι που μπορει να χρειαζεται να κανω η μου ηρθε χαλασμενος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κατι που μπορει να χρειαζεται να κανω η μου ηρθε χαλασμενος?

Α.Να μην επερνες harley Benton

Β.Να νοικιασεις καποιον σοβαρο ενισχυτη

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

γεια σας παιδες. εχω λαηβ αυριο σε νησι, κ ο νεος harley benton cb 110x που μολις τον βγαλαμε απο το κουτι του θωμανν δεν παιζει. σαν να μην εχει ρευμα η πριζα. υπαρχει κατι που μπορει να χρειαζεται να κανω η μου ηρθε χαλασμενος?

 

Μάλλον θα σε στεναχωρήσω, αλλά αν η πρίζα δεν έχει πρόβλημα- ελπίζω ότι τον δοκίμασες και σε άλλη- μάλλον είναι για να τον φορτώνεις για πίσω.

 

@ Warwick: Μπα μην το λες μόνο για τους HB. Η κουμπάρα μου πήρε ένα Marshall -20αρη ή 25αρη- και από το κουτί ήταν dead... Απλά τυχαίνει και στις καλύτερες οικογένειες πλέον- όταν αυτές είναι... κινέζικες  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα μην το λες μόνο για τους HB. Η κουμπάρα μου πήρε ένα Marshall -20αρη ή 25αρη- και από το κουτί ήταν dead...

marshal και νεκρος?δεν τους εχω σε υποληψη σαν σοβαρους ενισχυτες μπασου αλλα σαν εταιρεια ειναι σοβαρη..μου κανει εντυπωση αυτο...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

marshal και νεκρος?δεν τους εχω σε υποληψη σαν σοβαρους ενισχυτες μπασου αλλα σαν εταιρεια ειναι σοβαρη..μου κανει εντυπωση αυτο...

 

Dead on arrival  ;D Εντάξει, έτυχε δεν λέω ότι είναι καθεστώς, αλλά είπαμε, china είναι αυτή που και που συμβαίνουν... απρόοπτα.

 

Απλά τώρα ο φίλος μας θα πρέπει να τον στείλει πίσω για αντικατάσταση.    

 

Edit: Ήταν ο «κανονικός» ή ο B stock;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδες. εχω λαηβ αυριο σε νησι, κ ο νεος harley benton cb 110x που μολις τον βγαλαμε απο το κουτι του θωμανν δεν παιζει. σαν να μην εχει ρευμα η πριζα. υπαρχει κατι που μπορει να χρειαζεται να κανω η μου ηρθε χαλασμενος?

 

- Δοκιμασε αλλο καλωδιο τροφοδοσιας

 

- Κατω απ'την υποδοχη του ρευματος εχει μια ασφαλειοθηκη. Βγαλε το καπακι και τσεκαρε 

  την ασφαλεια αν ειναι οκ. Αν χρειαζεται αλλαξε τη.

 

  Αν δε γινει τιποτα τοτε τον στελνεις πισω. Good luck.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδες, τελικα το βαλαμε ποντ λαην σιξ και μετα πι εη. θα δω αυριο κ την ασφαλεια. ευχαριστω παιδες, τελικα το βαλαμε ποντ λαην σιξ και μετα πι εη. θα δω αυριο κ την ασφαλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα θα βγαλουμε το μπασο απο ενα pod xt 2. εχετε να προτεινετε ρυθμισεις;

Ρε παιδια νοικιαστε ενα ενισχυτη...30 ευρω ειναι...ειναι κριμα απ τον θεο...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου