Προς το περιεχόμενο

Service πεταλιών και ενισχυτών στη Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προ μηνών δεν θα άνοιγα καν τόπικ μιας και εδώ πάνω όλοι τα πήγαιναν στον telegun. Πλέον βέβαια έχοντας φύγει ο μάστορας για τις αμερικές (έτσι συζητιέται, δεν έχω ιδία γνώση επί του θέματος), κανείς στην πιάτσα που συναναστρέφομαι εγώ δεν έχει κάποια πρόταση. Εμένα μου χάλασε ένα πετάλι, και του κιθαρίστα του χάλασε ένας ενισχυτής με λάμπα. Έχει κανείς καμια αξιόπιστη επιλογή να του εμπιστευτούμε τα τέκνα μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζάχος(μουσικά όργανα) μηλούσε με κάποιον και πιθανόν δεν πρέπει να ήταν ο  telegun,κάνε ένα τηλ δεν χάνεις τπτ  ;)

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έφυγε -και πολύ καλά έκανε- για Αμερική.

 

Μπορείς να πας στον Παναγιώτη,αλλά το θέμα είναι οτί δεν ασχολείται αποκλειστικά με ενισχυτές οργάνων.Προσωπικά δεν τον γνώριζα,αλλά μου είχανε πει πολύ καλά λόγια και όντως φαίνεται πολύ καλό παιδί.

 

http://www.audiocare.gr/

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου