Προς το περιεχόμενο

"Στην Αγκαλιά σου Χάνομαι" - νέο τραγούδι


Spiros Mavromatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στίχοι: Βίκη Βασιλική

Μουσική : Μαυρομάτης Σπύρος

Τραγούδι : Παπαδάκης Νίκος

 

home studio -όλα σ ένα room - παραγωγούλα.

 

cubase artist 6 / at 2035 / scarlett 18i6 / walden 550 ac.gtr / "vintage" j-bass / halion SE / addictive drums / strat plus '97 / amplitube / Guernica classical gtr

 

το στυλ μουσικής είναι αυτό που ακούγεται. θα ήθελα τις γνώμες σας. αντικειμενικά.

 

καλή ακρόαση.

 

Στην_Αγκαλιά_σου_Χάνομαι.mp3

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστώ για την απάντηση φίλτατε. αυτό μου βγαίνει προς το παρόν....τόσα χρόνια μπουζούκια δουλέυω...δυστυχώς για τη μουσική, ευτυχώς για τα φράγκα....

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπυρο μου δυστυχως το στυλακι αυτο ειναι ξεπερασμενο πλεον,αν πας για εμπορικη επιτυχια πρεπει να βαλεις μεσα κανα ...μπητακι,καμμια λουπιτσα και φυσικα ΜΠΟΛΙΚΟ "χιπ-χοπ" για να παει το πραμα (τωρα που να παει μη με ρωτας μια και δισκογραφια παπαλα πλεον στην Ελλαδα....)

 

Το τραγουδι δε λεει και τιποτα το σπουδαιο,εχεις γραψει και καλυτερα...Πλουταρχιζει λιγακι και Ploutarchos is on his way out...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το τι πουλάει δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί δεν ξέρω αν πουλάει και κάτι, πάντως η φάση "ζητείται χοντρός και π@^τ*κι για δημιουργία Hip hop μουσικής"  ;D όντως τραβάει...

 

Λοιπόν, δεν ξέρω τι πουλάει, αυτό που ξέρω είναι ότι τα συριστικά στη φωνή σου κουφαίνουν νυχτερίδες  ;D κάνε κάτι επειγόντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Ουτε εμενα μου αρεσει αυτο το ειδος μουσικης αλλα.....

 

Αν το εδινες σε κανεναν Αργυρο ή σε κανεναν πως τον λενε αυτον με το κακο μαλί και την μακροστενη φατσα θα το ακουγανε πολλοι.....και θα πινανε haig cola και θα λεγανε ' φιλε εγω της ξηγηθηκα σπαθι και αυτη με πουλησε'.

 

Το μπιτακι κυριαρχει αλλα η καψουρα του γραικου δεν γιατρευεται με μπιτακια.

 

Το τραγουδι με καλυτερη παραγωγη στεκει ανετα.

 

ααα οικονομοπουλο τον λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου